Eva-Kihla Skrevet 13. Mai 2007 Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Hadde det ikke vært greit og kunne lese om de forskjellige rasene? Og ikke bare se masse bilder?!? På mange av rasene jeg har sett innom er det bare en haug m forskjellige bilder av hundene til eierene... (ikke sikker på hvor jeg skulle poste dette )
MarieR Skrevet 13. Mai 2007 Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Det er litt opp til den som poster, men raseleksikonet bør inneholde rasestandard også ja Noen gjør det, noen gjør det ikke. Jeg synns også det er veldig greit og ha standarden der, pluss litt info om hvordan de som har den og den hunderasen oppfatter den.
HanneJ Skrevet 13. Mai 2007 Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Har også stusset litt på det... syns det er greit med bilder, men jeg vil veldig gjerne lese rasetandard og personlige erfaringer med rasen... så istedet for å poste bilder, kan jo folk poste innlegg og fortelle hvordan hverdagen med en individ av rasen er
Silje Skrevet 13. Mai 2007 Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Jeg må jo si det at et raseleksikon for meg er ikke dårlige bilder av familiens kjæledegge. Jeg ville veldig gjerne hatt et eller flere gode bilder av gode representanter for rasen. Pluss rasestandar, litt om erfaringer med rasen. Så ville jeg gjerne ha stengt hele tråden så vi slipper mange mange mange bilder av naboens hund som tilfeldigvis er den rasen som jeg fikk knipset et bilde av i forbifarten.
Aya Skrevet 13. Mai 2007 Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Jeg må jo si det at et raseleksikon for meg er ikke dårlige bilder av familiens kjæledegge. Jeg ville veldig gjerne hatt et eller flere gode bilder av gode representanter for rasen. Pluss rasestandar, litt om erfaringer med rasen. Så ville jeg gjerne ha stengt hele tråden så vi slipper mange mange mange bilder av naboens hund som tilfeldigvis er den rasen som jeg fikk knipset et bilde av i forbifarten. Helt enig! (sier hun som har postet bilder av alle tre borderne i BC tråden.. Men hey- de er jo ganske representative da).
Eva-Kihla Skrevet 13. Mai 2007 Forfatter Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Fint å lese at det ikke bare er jeg som har stussa på det!
vipsen Skrevet 13. Mai 2007 Rapporter Skrevet 13. Mai 2007 Hele Raseleksikonet kommer til å bli lagt om når portalen kommer senere og vil bli mer 'seriøst', det er hvert fall tanken. Enn så lenge får man ta det for det det er, vi forsøker å holde det ryddigst mulig der inne.
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar