Gå til innhold
Hundesonen.no

Photoshop


victoria_e

Recommended Posts

Skrevet

Hvor kan jeg kjøpe eller laste ned photoshop? Hvor mye sånn ca koster det? Det spørs jo sikkert hvordan versjoner det er da, men hvordan en kan dere anbefale meg?

Har vært kjekt og fått litt svar, kan nemmelig minimalt om photoshop som dere ser.

  • 2 weeks later...
Skrevet

Hei,

Om du bare skal gjøre enkle bildemanipulasjoner og du ikke har råd til Photoshop, så kan du jo laste ned GIMP.

1) Last ned og installer denne: http://downloads.sourceforge.net/gimp-win/...0.6-1-setup.zip

2) Last ned og installer selve programmet: http://downloads.sourceforge.net/gimp-win/...586-setup-1.exe

3) Last ned manualen: http://downloads.sourceforge.net/gimp-win/...-0.11-setup.zip

Om du vil, kan du også laste ned animasjonspakken: http://downloads.sourceforge.net/gimp-win/...2.2.0-setup.zip

ps. Gimp er gratis,men selvsagt ikke like bra som Adobe Photoshop.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...