Gå til innhold
Hundesonen.no

Medlemsfordeler my A..


Guest Belgerpia

Recommended Posts

Guest Belgerpia
Skrevet

Det reklameres ivrig med at vi får så gode priser på hotell fordi vi har NKK medlemsfordeler. Nå reklamerer de med det igjen.

En advarsel - ikke la dere lure sier bare jeg, man får hotellovernattingen helt opp til 600 kroner billigere om man lar være å benytte seg av medlemsfordelene........ Mulig det lønner seg enkelte steder, men jeg har enda ikke opplevd det som noen fordel å oppgi NKK ref. *ler*

Ett eksempel er Scandic hotellene........ MED medlemsfordelen til NKK var billigste rommet (vanlig dobbeltrom med hund) kr 1295,-. Jeg syntes jo det var vanvittig perverst, og ringte hotellet - fikk veiledning til hvordan man bestiller "billigrom" og brått var overnattingsprisen 745,- pr. natt........ uten NKK's medlemsfordel...

Så sjekk ord. pris eller om det finnes tilbud FØR dere bestiller med medlemsfordel sier bare jeg..

Skrevet

Takk for opplysningen :)

Men en ting jeg har lurt på, NKK har jo en del "fordeler", og lover rabatt. Men hvordan vet folk at du er medlem av NKK? Jeg har jo ikke noe bevis på det... :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...