Gå til innhold
Hundesonen.no

Medlemsfordeler my A..


Guest Belgerpia

Recommended Posts

Guest Belgerpia
Skrevet

Det reklameres ivrig med at vi får så gode priser på hotell fordi vi har NKK medlemsfordeler. Nå reklamerer de med det igjen.

En advarsel - ikke la dere lure sier bare jeg, man får hotellovernattingen helt opp til 600 kroner billigere om man lar være å benytte seg av medlemsfordelene........ Mulig det lønner seg enkelte steder, men jeg har enda ikke opplevd det som noen fordel å oppgi NKK ref. *ler*

Ett eksempel er Scandic hotellene........ MED medlemsfordelen til NKK var billigste rommet (vanlig dobbeltrom med hund) kr 1295,-. Jeg syntes jo det var vanvittig perverst, og ringte hotellet - fikk veiledning til hvordan man bestiller "billigrom" og brått var overnattingsprisen 745,- pr. natt........ uten NKK's medlemsfordel...

Så sjekk ord. pris eller om det finnes tilbud FØR dere bestiller med medlemsfordel sier bare jeg..

Skrevet

Takk for opplysningen :)

Men en ting jeg har lurt på, NKK har jo en del "fordeler", og lover rabatt. Men hvordan vet folk at du er medlem av NKK? Jeg har jo ikke noe bevis på det... :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...