Gå til innhold
Hundesonen.no

Hundeleir i Rogaland (Bjerkreim)


Betty

Recommended Posts

Skrevet

Det er ledige plasser igjen på hundeleir/hundeferien som skal være i Rogaland i slutten av juni. På leiren blir det lagt opp til forskjellige aktiviteter som spor, lydighetstrening, utstilling, og andre aktiviteter ute i marken. Det er også mulig å komme med ønsker om andre aktiviteter. Det blir også mye grilling, bading og det er kanoer tilhørende hytta. Vi satser på at dette skal bli en sosial og trivelig tur for både to og firbente :)

Høres det interessant ut så send en påmelding til [email protected] med informasjon om deg og hunden(e) . Påmeldingsfristen er så snart som overhode mulig. Frist for betaling og mer informasjon kommer på mail etter påmelding. Det er bindende påmelding.

Leiren sin side (kommer til å oppdateres iløpet av kvelden btw :) )

Hytten vi skal bo på Det er leilighet 1 og leilighet 2 vi har reservert.

Lurer dere på noe mer før dere eventuelt sender påmelding så bare spør i denne tråden, eller send en mail.

Skrevet

Jeg har sykt lyst å være med, men vi skal kanskje til USA og vet ikke når vi reiser, men tror kanskje det kan være i den tiden :) Går det an for at det blir reservert plass for meg og en hund, men at vi reiser, så melder vi oss av( trenger ikke får pengene tilbake) Håper det! :)

  • 3 weeks later...
Skrevet

Nå har jeg sendt mail, håper jeg får komme. :)

Hadde vært kjekt om du kom Aina! Så hadde vi vært to haugesundere med tibber! :icon_fun:

Jeg er bare falsk haugesunder da. :yes: Er egentlig fra Varhaug. Men ja, det hadde vært moro. :)

Skrevet
Håper det er ledig plass da! Så slipper jeg å ta buss alene.. :unsure:

Jeg synes at du kan reise med Emilie og meg :) Vi tar båt med alle hundene (grå Schäfervalp, mallevalpen, bc og Schäfer). Så de er nok veldig takknemlig hvis det minst kommer en til hund :)

Skrevet
Jeg synes at du kan reise med Emilie og meg :) Vi tar båt med alle hundene (grå Schäfervalp, mallevalpen, bc og Schäfer). Så de er nok veldig takknemlig hvis det minst kommer en til hund :P

Jeg tar gjerne båten med dere jeg.. :rolleyes: Buss og båt da? Eller den båten som går fra kaien? (Reiser ikke så ofte til Stavanger jeg.. :) ) Da kan jo Aina også være med da! :P

Skrevet
Jeg tar gjerne båten med dere jeg.. :rolleyes: Buss og båt da? Eller den båten som går fra kaien? (Reiser ikke så ofte til Stavanger jeg.. :) ) Da kan jo Aina også være med da! :P

Båten som går fra Haugesund kai :P Så må vi se hva vi kan gjøre når vi kommer oss til Stavanger :)

Skrevet
Båten som går fra Haugesund kai :P Så må vi se hva vi kan gjøre når vi kommer oss til Stavanger :)

Jess. :) Gi meg beskjed når dere bestiller og klokkeslett, så bestiller jeg og. :P

Skrevet

Oh no. Er satt opp på jobbing fre+lør+søn den helga *himle*. Prøver å bytte.. Tjoho, jeg fikk byttet fredagen. Så da er jeg med på leiren fra torsdag til lørdag!

Skrevet
Oh no. Er satt opp på jobbing fre+lør+søn den helga *himle*. Prøver å bytte.. Tjoho, jeg fikk byttet fredagen. Så da er jeg med på leiren fra torsdag til lørdag!

du MÅ jo bytte de andre dagene også!! :)

Skrevet
Er det fremdeles ledig plass, eller er det fullt nå?

Jeg tror det skal være en plass til ledig :) Det har vært fire avmeldinger, og bare tre påmeldte i etterkant (rett meg om jeg tar feil noen av dere andre i komiteen :) )

Skrevet
Nå har jeg sendt mail, håper jeg får komme. :)

Jeg er bare falsk haugesunder da. :)Er egentlig fra Varhaug. Men ja, det hadde vært moro. :P

:shocked: Jeg med! Hvem er du da?

Skrevet
Jeg tror det skal være en plass til ledig :) Det har vært fire avmeldinger, og bare tre påmeldte i etterkant (rett meg om jeg tar feil noen av dere andre i komiteen :) )

Det er nå 15 påmeldte, så da er det dessverre fullt. :P

Skrevet
Det er nå 15 påmeldte, så da er det dessverre fullt. :)

Kanskje fått lagt ut en ny oversikt? Var så sikker på at det var 1 plass igjen nå etter at både liv anne, julie, marius og jeanett har meldt avbud. Litt lettere forvirret :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...