Gå til innhold
Hundesonen.no

NDK`s utstilling 19 mai i Bergen


Calina

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Skrevet

Nå nærmer det seg påmeldingsfrist til vår utstilling folkens! De som tenker på å reise til Bergen,kan glede seg til en super utstilling,med noen av de flotteste premiene jeg har sett! Både til hundene og premier til lotteri. Av noen premier jeg kan nevne, er det et kurs med Oslo Hundeskole, en gratis vaksine for hund, samt 5 ganger i vanntredemølle. :icon_fun:

Så kom igjen folkens !!

Vel møtt i Bergen, Nordens paradis !! :Laugh:

  • 1 month later...
Skrevet

Ja, da var den årlige utstillingen over for denne gang! Jeg må få sagt gratulerer til alle de som gjorde det bra, som jeg ikke fikk sjans til å snakke med på selve utstillingen. (jeg løp rundt som ei forvirra veggelus)

Til neste år skal vi under TAK, slik at det må regne i bøtter for min del... :Laugh:

Selv er vi superfornøyd med utstillingen...lillegutten ble BIS valp..hihihi :innocent::ahappy:

diezel_BIS1.jpg

Skrevet

Gratulerer så mye med BIS valp! Kjempe bra!

Selv er jeg fornøyd med en rødsløyfe jeg ... Ally ville no ikke løpe eller stå fint i dritt været, så hun sto krokrygget og fæl og løp som et tog og galloppen kom jevnt og trutt, så jeg fikk beskjed av dommeren at jeg måtte lære hunden min å trave fint i bånd ved siden av meg ... :Laugh:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Redd noen da stjeler dem om jeg setter opp mere vindu enn 5 cm.
    • Trenger du å ha med hund til legen? Jeg ville jo heller latt den være hjemme. Men så lenge det ikke er direkte sollys på bilen går det helt fint. Om det er direkte sollys ville jeg prøvd å finne skygge eller satt opp vinduer litt og evt. bagasjerom med luftlåsing.
    • Skal til legen men det er 10 grader på det varmeste her. Tror du det går bra da?
    • Forumet har dalt i takt med Facebook, og veldig lite nyrekruttering. I tillegg litt uenighet om hva som er greit og ikke på forumet, og noen som mistrivdes og meldte seg ut. I tillegg har de "gamle" brukerene blitt eldre, opptatt av andre ting, eller bare ikke føler behov for nettsamfunnet lengre. For yngre som leter er det lettere å finne grupper på Facebook.  Jeg vet en håndfull titter innom nå og da, men det er jo litt slik at aktivitet skaper aktivitet, så når få poster blir det også mindre respons. Det har vært diskutert å legge ned forumet, men det blir en stund til ihvertfall.
    • Det kommer an på hund/pels, bil og værforhold. Og ikke minst varighet. Om det ikke er sol er det lite problem om det er 20 grader. Om det er sol bør man være obs fra det er 18+ grader i luften tenker jeg, det kan fort bli varmt i bilen med direkte sollys. Kan bilen stå i skygge? (pass på at skygge ikke flytter seg) Vi har hatt hundene i bil midtsommers, men da med reflekterende duk over bilen, vifte på inne i bilen og bagasjerom og vinduer på gløtt. Sjekk inn minimum en gang i timen. Men stort sett ville vi sjelden hatt hundene med i bilen om vi skulle noe så lenge uten å faktisk ha dem med. Det har såklart vært ventetid på kurs og sånt, men da har vi stort sett hatt hele bilen stående åpen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...