Gå til innhold
Hundesonen.no

Hjemmesiden til Zorro


HanneJ

Recommended Posts

Skrevet

Er ikke så flink til å lære bort dessverre :unsure: Jeg bare lager layouts jeg, uten å tenke på hva jeg gjør (har jo et par tusen liggende her på PC'n :) )

Men takk for fine kommentaren :)

  • 2 weeks later...
Skrevet

Den var kreativ! Skjønner virkelig ikke hvordan man får til å lage sånne "rammer" på bilder jeg (bildet som er fast på venstre side. Synes du kunne hatt en farge på en ramme rundt siden. Jeg liker i hvertfall at siden er utseendemessig avgrenset (liksom som et ark du kan ha i hånda hvis du skjønner)... Ufattelig dumt å ikke kunne fagspråk når man skal gi en kommentar!

  • 4 weeks later...
Skrevet

Har tatt en liten pause med hjemmesiden (hadde faktisk glemt den :) )

Men da jeg kom inn fra venninna mi i kveld, bestemte jeg meg for å få opp siden. Fiksa fort en ny layout - i morgen kommer det bilder og en oppdatering i bloggen :P

Skrevet

Oh, kjempeherlig! Du er virkelig dyktig! :)

Om jeg får lov til å pirke på noe så er det linkfargen på bildesiden og linkesiden, blått og lilla kræsjet litt med resten av siden, men ellers har jeg absolutt ingenting å klage på! Jeg er helt målløs jeg, du er skikkelig flink og kreativ!

så mange utropstegn har jeg aldri brukt i et innlegg før, tror jeg

Skrevet

Kjempefin side! :)

Eneste jeg har å klage på: i min oppløsning (1024x768) får jeg en vertikal og horisontal scrollbar på hele siden, i tillegg til iframen. Litt irriterende, for det scroller i alle retninger her.... Ellers superfin side, moro at den er oppe igjen!

Skrevet
Kjempefin side! :P

Eneste jeg har å klage på: i min oppløsning (1024x768) får jeg en vertikal og horisontal scrollbar på hele siden, i tillegg til iframen. Litt irriterende, for det scroller i alle retninger her.... Ellers superfin side, moro at den er oppe igjen!

Har tatt på oppløsning 1024x768, og ser selv at siden ikke lengre passer. Får ikke vertikal scroll i iframen da... Men har dessverre bare laget den i høy oppløsning... (Hanne er for lat til å lage koder slik at den passer i alle oppløsninger :) )

Sånn btw, siden jeg klikka innpå siden din i samme slengen - når jeg ser på siden din i oppløsning 1024x768 så får jeg ikke opp hele siden. Eller, jeg klarer ikke å se hele "Et hundeliv" som er nederst på siden..

Skrevet

Synes også denne layouten er kjempe bra, du er flink som alltid. Du må bare slutte med de hjemmesidepausene dine <_<

Men jeg har FF i oppløsning 1024x768 og da får jeg disse scrollene Peers snakker om. Den vannrettscrollen er bare irriterende, men ødelegger ikke lay'en eller hjemmesiden sånn egentlig. Loddrettscrollen er kjempe lang og ødelegger helheten og er også veldig irriterende. Men i selve iframen er det ikke noe problem med noe scroll :) Også er jeg vel ikke så begeistret for den A:hoverfargen du har, det pga at bakgrunnen også er hvit.

Og på Peers sin hjemmeside så ser hele hjemmesiden, men er en liten loddrettscroll der også.

Skrevet

Iframen er som den skal være, bare resten av siden som scroller i alle retninger. Men det ødelegger ikke veldig altså :P

Men så rart at min side enten får scroll eller ikke vises helt, hos meg og andre steder jeg har sjekket på 1024x768 ser den helt fin ut :)

Skrevet

Det er forskjell på sjermene, selv om de kanskje har samme oppløsning blir ting annerledes likevel... :)

Må kanskje slutte med disse pausene, men noen ganger orker jeg bare ikke å oppdatere siden, så da tar jeg ned hele greia :closedeyes:

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...