Gå til innhold
Hundesonen.no

Anne


Aina&Kaizer

Recommended Posts

Skrevet

Dette er huskatten Anne, hun blir 3 år i juni :ahappy: Hun er mor til tre nusselige kattunger som dere kan se bilder av lenger nede i tråden.

anne1.gif

anne2.gif

Edit: Kattungene har jo kommet for lengst nå. x)

Skrevet

Så pen hun er!

Du gleder deg vel til de små kommer, da blir det nok liv.. Hadde likt og sett de nøstene. Kattunger er helt nydelig.. :)

  • 2 weeks later...
Skrevet

I natt 14. april fikk Anne 3 nydelige kattunger :) Jeg fikk se alle fødslene (det vil si, jeg hadde ikke noe valg, for hun nektet å være alene), og det gikk kjempefint. Det var helt utrolig ubeskrivelig fantastisk. Alt står bra til med dem, hun er så flink mamma atte :)

anneogungene.gif

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

Her kommer flere bilder! :) Var litt sen, hehe. Alle har åpnet øynene nå, og minst en av dem er lovet bort allerede. Hvis noen har lyst på er det bare å si ifra. :rolleyes:

kattunge1.gif

kattunge2.gif

kattunge3.gif

kattunge4.gif

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...