Gå til innhold
Hundesonen.no

Kreativ pynting!


HHC

Recommended Posts

Skrevet

Jaha, da har jeg kommet fram til tema på bursdagen, den "rolige" delen er en liten "låvefest" så antrekk sier seg selv, ruter og etc! :baby: (Jeg skal forøvrig ha på meg denne :rolleyes:

Men så kommer det til pynting, har leid en gymsal rett ovenfor her jeg bor så vi kan stikke til meg etterpå!

Har skaffet noen høyballer som skal gi litt stemning, samt et western skilt som det står "Saloon" på, en fiesta mann... Men trenger flere enkle, gode og helst litt kreative forslag! :baby:

Guest Just me!!
Skrevet

Må bare si at antrekket ditt var genialt :baby: Er så lite kreativ for tiden at jeg kan nok ikke komme med noen smarte tips.

Lykke til med festen :baby:

Skrevet
Hva med cowboyhatter? En høygaffel?

MOhaha, en kompis fikk beskjed om å komme med snekkerbukse og høygaffel! :Laugh:

Men tenker mer på pynt til selve lokalet?

Hva skaper den rette feelingen?

Skrevet

Hva med at dere ordner litt slik at bord og stoler er av høyballer?

hmm, og en eller to trillebårer med noe pynt eller noe oppi.

få låne en sal eller 2, heste sko til pynt

Skrevet
Hva med at dere ordner litt slik at bord og stoler er av høyballer?

hmm, og en eller to trillebårer med noe pynt eller noe oppi.

få låne en sal eller 2, heste sko til pynt

Ja! God Idè skal fikse trillebår i affal! :baby:

Trillebårstafett! :baby:

Skrevet
Ja! God Idè skal fikse trillebår i affal! :baby:

Trillebårstafett! :baby:

Så får dere ikke høre annet en country :D

Jeg kommer fra ei countyr bygd, så det er bare å spørre :P

Alan jackson er å anbefale:P hehehe

Skrevet
Så får dere ikke høre annet en country :baby:

Jeg kommer fra ei countyr bygd, så det er bare å spørre :P

Alan jackson er å anbefale:P hehehe

Seff, dessuten siden min vakre lampe heter Reidar blir det nok "Hei Reidar" med vassengutane! :D:baby:

Kan jo legge inn noen sangforslag her, kan jo hende noen andre vil ha/kan ha nytte av det senere!

Skrevet
Seff, dessuten siden min vakre lampe heter Reidar blir det nok "Hei Reidar" med vassengutane! :baby: :baby:

Kan jo legge inn noen sangforslag her, kan jo hende noen andre vil ha/kan ha nytte av det senere!

Vassendgutane er jo herfra :D

Hmm... det meste av vassengutane

Alan Jackson

Garth Brooks

Hellbilles :P

Dolly parton

Mine to favuoritter for tiden er Alan Jackson med When daddy let me drive og Garth Brooks med Thunder rolls

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...