Gå til innhold
Hundesonen.no

Trenger litt hjelp med siden


TineSimbaNana

Recommended Posts

Skrevet

I dag oppdaterte jeg siden med noen nye bilder, og som jeg alltid har gjort sletter jeg mappen på smartFTP og legger inn mappen på nytt og dette har alltid funket.. men nå tar det ikke så lang tid som det har tatt før og da jeg så at images mappen var lagt inn på smartFTP sjekket jeg siden min og da var det bilder med rødt kryss :unsure:

En gang jeg hadde det på et bilde fikk jeg hjelp av monica (BCREX) og da hadde jeg en å eller noe på et bilde jeg hadde lagra, men da var det jo bare det bilde som hadde rødt kryss! Men nå har alle rødt kryss og jeg har sjekket images mappe for æøå..

(dårlig forklarer, men håper noen kan hjelpe)

Skrevet

Jeg la merke til at bakgrunnsbildet på layouten het nybluuuFe.lay.jpg. Du bør endre filnavnet, slik at det ikke inneholder noen andre punktum enn det ene før jpg. Men jeg vet ikke om dette vil ha noe å si på problemet med resten av bildene. Vet du om filene dine er lastet opp, men ikke vises, eller om de ikke har blitt lastet opp i det hele tatt?

EDIT: Jeg så nettopp denne tråden: http://dyresonen.no/forum/index.php?showtopic=22359&hl=

Kanskje problemet ligger på serveren?

Skrevet

hehe.. det fil navnet der har jeg alltid eller en stund nå brukt så kan jo ikke være det! :hmm: Først lagra jeg en layout som het. Nyblue.lay.jpg men så lagde jeg ny også likte jeg egentlig ikke den og da bare skrev jeg et eller annet men så likte jeg den allikevel ;) og den har funket før sååå... :unsure:

Ja, skal se på den tråden.. men min side har funket hele veien, bare i dag/går etter at jeg skulle laste opp bilder at den ikke funket..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...