Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvem ville spilt deg i filmen om ditt liv?


Aya

Recommended Posts

Skrevet

Sånn utsene messig så burde det vært hun som spilte Tjorven.... Oppstoppernese og bollekinn! :wub:

Jeg tror det hadde vært en litt kjedelig film... så for å sprite den litt opp så ville jeg hatt Angelina Jolie til å spille meg, gjerne i den trange Lara Croft outfitten! (At jeg syns hun er det peneste på jord har INGENTING med saken å gjøre :wub:)

Til nøds kunne og Charlize Theron spilt meg..... Men da måtte filmen vært litt mer seriøs... og det passer ikke helt til mitt liv :P

Skrevet

Oooh- for en overraskelse (sikter til frøken Jolie:p)..

*kniser*

Jeg tror bare Christina Applegate kunne spilt meg, vi har helt lik munn (den går liksom nedover på midten *ler*). Er ellers ikke så fryktelig like, men hun er litt sånn tjolahopp tjolahei, og kan være litt bitchy sånn som meg. Men egentlig er hun fryktelig snill.

Skrevet

Jeg må også få legge til at egentlig vil jeg at Ewan McGregor skulle spilt meg!! Da hadde jeg vært kjempe barsk, OG hatt nydelig sangstemme!

Tror filmen om mitt liv er en musical ser dere!

Skrevet

Haha :Laugh: Morsom tråd!

hmm... Må tenke på hvem folk sier jeg ligner på.. Den eneste jeg kommer på nå er Tone Damli Aaberge og Norah Jones. Tone hadde jo vært flott, en mye penere utgave av meg selv og hun må jo finne på noe nytt nå.. idol, Skal vi danse og film! :wub: hehe :wub:

Det hadde blitt en film som ble mer en såpeopra.. Ja, jeg tror livet mitt hadde egnet seg som noe Hotel Cæsar-ish..

Hvis jeg skulle velge fritt (uten å tenke på hvem som ligner osv) så må det vel ha blitt Angelina, som tidligere nevnt.. Evangeline Lilly, Eva Mendes eller Kate Winslet.

Det hadde vært morsomt å se en slik serie! :Laugh:

Skrevet

Madonna skal ha musicalversonen med Johnny Depp som motspiller og den spiller inn så vanvittig mye penger at filmen blir spilt inn i diverse varianter i alle land. Den norske versonen er med Ane Dahl Torp og Nicolay Greve Broch og jeg blir kjemperik og kan kjøpe den gården i Danmark!

Edit: Hadde det ikke vært for at jeg har sett tissen til Kåre Conradi over hele dataskjermen min, så hadde han fått hovedrollen, men nå er det litt pinlig, liksom. :ahappy:

Skrevet

Ekke sikker på hvilken skuespiller jeg ligner på, men er det noen som vet om den derre hvilken kjendis ligner du på siden?

Vis jeg kunne fått den så kunne jeg svare:P, hadde vært litt av en tragisk film...:ahappy:

Edit: husker sist gang et tok den testen så lignet eg 70 % eller no på keira knightley

Skrevet

Nå tar jeg ikke utgangspunkt i utseende da.Men Renee Zellweger tror jeg hadde passet sånn greit.Men vi har like fin og fyldig rumpe begge to da :ahappy:

Skrevet

Tok nettopp en sånn test, og jeg ligner visst 75% på Natalia Vodianova. Hvem nå enn det er.

Men hvis jeg skulle velge en, ville jeg valgt Angelina eller Jessica Alba.

Skrevet
Tok nettopp en sånn test, og jeg ligner visst 75% på Natalia Vodianova. Hvem nå enn det er.

Men hvis jeg skulle velge en, ville jeg valgt Angelina eller Jessica Alba.

Test? hva slags? Link :ahappy: ?

Skrevet

Jeg ville at Kate winslet eller Liv Tyler skulle spilt meg ;) Liker dem veldig godt :ahappy: Men de er jo ikke akkurat blonde eller ligner på meg da.. ;) Så da måtte jeg vel gått for hun Kirsten Dunst eller Reese Witherspoon? :P De er nå ialfall blonde :P

I følge testen så ligna jeg vist jessica Alba? :P (vett ikke hvem det er engang..) og Christina Aguilera :/

Skrevet

Haha! Interessant tråd!

Amanda Peet, damen til Austin Powers i første film(som jeg ikke navnet husker på) eller Catherine Zeta Jones? (Sikter høyt, det er jo MIN film!)

Evt. Johnny Depp hvis han bare hadde ikke hadde vært mann da :ahappy:

Skrevet
Utseende messig måtte det blitt Victoria Beckham eller Julia Roberts. For stadig høre at jeg likner på de to <_<

Det gjør du også, Helene. Du er faktisk MYE penere enn begge de to tilsammens, du kunne jo blitt model. :wub: Aner ikke hvem jeg ligner på.

Skrevet

I følge den testen ligner jeg 83% på Rachel Bilson.. Har ikke hørt om henne jeg :S ..

Får høre at jeg ligner på Reese Witherspoon, men ikke vet jeg. :wub:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Den trenger ikke å bli det, og det avhenger av mange faktorer. Dessverre er jo eurasier også en rase som er litt utsatt for nervøsitet og usikkerhet, så da blir det ekstra nøye med disse tingene. Oppdretter og linjer. Sunne linjer både fysisk og mentalt, og foreldre som er trygge og har tidligere kull der valpene jevnt over er stødige hunder.  God sosialisering og miljøtrening - alene, uten den andre hunden. Vi hadde en fryktaggressiv hund da vi fikk valp, vi gikk ikke tur med dem sammen det første halvåret for at valpen ikke skulle lære av den voksne. Valpen må lære å gjøre alt på egenhånd, og vennes til ulike miljøer og situasjoner. Er du alene, eller har du familie som kan hjelpe til? Hvis ikke kan det bli krevende å lufte, trene og sosialisere både en valp og en voksen hund hver for seg. En annen ting er to hunder av motsatt kjønn. Det er jo en ganske stor risikofaktor med stress under løpetid, og dette kan forverre situasjonen både for tispa og hannhunden. Jeg ville vurdert å få en tispe til, rett og slett for å gjøre hundeholdet veldig mye enklere. Det kan være krevende nok med to ellers stabile hunder under løpetid. 
    • Vurdere å skaffe meg en hund nummer 2. Har en voksen labrador tispe fra før av, hun er en nervøs type, litt skvetten og var på lyder og skygger. Ønsker meg en Eurasier, hannhund, men lurer på om denne rasen er av typen som vil adoptere hennes oppførsel og nervøsitet? Eller vil eurasier valpen, siden det er en ganske egen og sta rase, være nærmest uaffektert av det? Jeg ønsker jo ikke å skaffe en hund til dersom den også blir en nervøs hund..
    • Takk for mange gode tips 😌 Det er ikke noe problem hos veterinær, hun er veldig snill ved håndtering og sånn da  ☺️
    • Hun er ung, og har dårlige erfaringer. Jeg tenker at det kan hjelpe å gi henne tid, og trene i utstillingslignende settinger. Tren uten å stille opp for dommeren, belønn masse, og gå ut igjen av ringen uten å stille opp for visning. Tren også på oppstilling og visning for seg selv uten for ringen og i andre settinger, hjemme, på parkeringsplassen, i parken osv. Gå videre med å trene i utstillingsring og stille opp, men la treningsdommer bare belønne uten å ta på henne. Og selvfølgelig respektere alle signaler på at hun er utrygg, la henne selv ta initiativ. Om utstilling ikke er viktig for dere er det såklart like greit å droppe det, men det kan nok fint gjøres å gjøre positivt igjen med trening og tålmodighet. Og det er viktig at hun f.eks. kan stå på et veterinærbord og bli undersøkt også.
    • Har ei tispe på snart 2 år. vi har drevet litt med utstilling siden hu var valp fra 4 måneder til hu ble ca 1 år. Den første tiden på treninger gikk det veldig bra , hu er sosial hund utad og elsker oppmerksomhet og byliv. Etter en tid begynte hu å rygge fra dommeren i ringen , kunne sette seg og rygge unna men vi fikk allikevel satt hun opp igjen og fikk bra premier på utstillinger . Helt til vi kom til den 5 siste utstillingen, da gikk det bra første dagen men 2 dagen da vi gikk i ringen gikk det bra helt til vi skulle stille henne opp, hode og tenner gikk fint helt til dommer skulle kjenne mot rygg da rygger hun bakover og klappet med tennene mot dommer .  Så jeg tok en avgjørelse med å si vi trekker oss .. her innså jeg kanskje at hun har jo prøvd å gitt oss tegn litt hele veien med å sette seg og rygge unna, men folk rundt trodde det var kun trass siden hu er en bestemt tispe .  etter dette oppsøkte jeg fysioterapeut og tok MR og røntgen av henne og det ble påvist betennelse på begge sider i lysken/ hoften. Det vi så når fysio skulle gå over hu var at det var tydelig vondt . Men nå i dag 1 år etterpå med gjentatte behandlinger og styrke treninger har hu endelig blitt friskemeldt og vi kan gå tilbake til det normale. Vi har vært med 2 ganger på utstillingstreninger , første gangen gikk veldig bra . Men det var folk som hu kjenner i miljøet fra før  .2 gangen oppsøkte vi nytt sted , hu var veldig glad for å komme og se så mange hunder og mennesker og hu hilste og koste med flere .  Men da vi løpte i ringen og skulle stille henne opp før treningdommeren rakk å ta på henne «snappet « hun . Så da gikk vi ut av utstilling posisjonen ,da gikk hun bort til dommer og damen og nusset og koste med dem.. utenfor ringen er det heller ikke noe problem .  Så nå lurer jeg på om jeg bare skal droppe utstilling helt for hennes del, når jeg ser at det minnesbilde fra smerte fra siste utstillingene sitter i henne så sterkt ..  Hun er jo en fantastisk og glad hund ellers. Vi skal vertfall ha en lang pause og fokusere på  noe annet og bare være hund. Har noen opplevd noe lignende, og er det beste å bare droppe utstilling helt ?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...