Gå til innhold
Hundesonen.no

Valpene mine


tm100021

Recommended Posts

Skrevet

Her er "lille" bebisene mine, tenkte at jeg skulle lage en felles tråd til å legge ut bilder av mine skjønne søte små.

Begynner fra da de var små

(Alle tatt av Marit Folgerø)

Søte små

alle.jpg

Shakil ute 7 uker

Shak7.jpg

Shakil 7 uker

Shakoppstilling7.jpg

Shakil hode 7 uker

7.jpg

Shakil 8 uker

Shakil8uker.jpg

Shakil hode 8 uker

Shakilhode8.jpg

Shakil nå

Shakilstiltopp.jpg

Shakil hode nå

shakhode.jpg

shakhodesjarmert.jpg

Diva 7 uker

divaoppstill7.jpg

Diva hode 7 uker

shadehode7.jpg

Diva 8 uker

Div8.jpg

Diva hode 8 uker

div8hode.jpg

Diva nå

Divastiltopp.jpg

Diva hode nå

via.jpg

Skrevet

Herlig!

Hvorfor har du egentlig hannhuden? Hvordan gikk det i Sandefjord? Synes å lese at vesle Diva ble BIR? Det er jo gøy:)

Skal bli spennende å følge med i framtiden.

Skrevet

De var skjønne ;) Men jeg må nå spørre jeg, har du kjøpt enda en hund eller har du han på fôr eller hva? ;) Ja, jeg vet jeg er nysgjerrig, hehe ;)

Skrevet
Takk, ja Astrid, de har blitt kjempe store! Synes de vokser bare mens jeg er på skolen!

Sonja... Trodde du hadde to valper hjemme jeg?

Jo, men vil ha borzoi, valpesyk på Borzoi altså. :angel: Borzoi`er er nydelige, spesielt dine! ;)

EDIT: Jeg har egentlig bare en, Sniff er jeg kun deleier til så han bor ikke her.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...