Gå til innhold
Hundesonen.no

Gratis studiobilder


Mirai

Recommended Posts

Som halvårs fotoprosjekt på skolen skal jeg ta bilder i studio av hund og eier. Og da trenger jeg modeller!

Så dersom du har lyst på et gratis studiobilde av deg og din hund, svar i tråden eller send meg mail på [email protected] :) Det er nok plass til at så mange som mulig er med, jeg skal ikke levere før i mai. Men det er bare å komme allerede nå.

Jeg får hjelp til å lære lyssetting osv av en fotograf.

Edit: Du må selvfølgelig ha mulighet for å komme deg til Horten, da studioet er på skolen :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 78
  • Created
  • Siste svar

Hørtes kjempe spennende ut. Har egetnlig alltid hatt lyst på studio bilder av meg og bikkjen i svart & hvitt jeg :)

Desverre så er Blaze nedrøytet og kommer nok til å være det en lang periode :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeanette: Du får vente til hun får pels, som sagt har jeg frem til mai :)

Hei :) Når vil du ha oss der?

Jeg er her hver tirsdag og da har jeg studio, ellers kan vi avtale om det passer bedre for deg andre dager. Du kan feks komme i dag om du vil det! Men om du kommer i dag er det fint om du også kan komme en annen dag, i og med at i dag blir første gangen (greit å prøve flere ganger med lyssetting osv).

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeanette: Du får vente til hun får pels, som sagt har jeg frem til mai :)

Hun skal parres nå og valpene skal ikke leveres evt før mai/juni. Så pelsen hennes er nok ikke tilbake til mai desverre :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg vil gjerne! Skal hjem en helg i mars, men måtte blitt fredag sånn litt ut på dagen, etter tolv iallefall. Regner med at studioet er stengt i helgene.. Men det hadde vært såå fint å hatt noen skikkelige blder av oss sammen.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hei

Jeg vil også gjerne få tatt noen sjikkelige bilder av hundene sammen med meg,hadde blitt kjempe glad om du ville gjøre det :)

Hilsen Kristine og Whippetgutta

Ps Vi har Myndetreff til helga...skal du være med Julie?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det er fint om dere som er interessert kan sende meg mail med når det passer for dere, så jeg kan avtale med lærere osv.. som sagt er tirsdag den beste dagen på dagtid. Andre dager blir det helst mellom 1500 og 1900 som er passende.

Casper: Nei, jeg skal til Hamar, ellers hadde jeg gjerne blitt med!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Bare å snakke til meg på msn eller sende meg mail. Helst mail, så har jeg samlet alt på ett sted (lettere å få ned hvem som kan når på den måten).

Det er bare i ukedagene jeg kan, har ikke tilgang til studio i helgene. Men send meg som sagt en mail med når det passer best for dere, så skal jeg prøve å få det til å passe for alle. Helst tirsdager på dagtid, det er den dagen jeg har til prosjekt ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Oi, for en flott mulighet!

Må det være hund og eier, eller kan det være bare hund?

Det skal være begge to ;)

jeg vil jeg vil jeg vil ;)

Jeg vil jeg vil jeg vil ;) Går det buss omtrent direkte dit fra Tønsberg? ;)

Bussen stopper i Horten ja, jeg kan møte deg på Sjøsiden.

Send meg mail med tidspunkter som passer for dere (helst tirsdager på dagtid).

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det skal være begge to ;)

Bussen stopper i Horten ja, jeg kan møte deg på Sjøsiden.

Send meg mail med tidspunkter som passer for dere (helst tirsdager på dagtid).

Skal se hvem torsdag som passer. Men hva vil dagtid si? Jeg er på skolen til kl. 3 ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Tirsdag, Line ;) Hehe.. Men om du er på skolen til tre så kan vi ta det etter skoletid hvilken som helst dag unntatt tirsdag, bare si hvilken dag som passer for deg. Så skal jeg prøve å få låne studio da.

Skriveleif :rolleyes: Oki ;) Skal skal jeg finne en dag ;)

EDIT: Guro vil også ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Du skal i prinsippet alltid gå/kjøre på rødt inn til Norge.
    • De kjører via Sverige, og har rabies og ormebehandling. Men trenger de å kjøre på rødt ved grenseovergangen til Norge på tilbakereisen?? Finnes det også skjema en kan fylle ut når en reiser med hund mellom EU/EØS land? Finner ingenting på Mattilsynet sine sider.    Takk for hjelp
    • Og så en helt ok dag. Var forberedt på det verste, gitt erfaringer fra stedet vi var på. Fikk fineste adferden tilbudt uten krav. Innfridde samtlige forespørsler. .. lenge. Så skjedde tydligvis noe med ham jeg ikke aner årsaken til, og han begynte stresse og sluttet oppføre seg pent, uten å bli veldig vanskelig heller. La seg pent ned på matten sin for å slappe av i 30 minutter på bussholdeplassen, og begynte ikke flippe før de siste 10, da han ble ufyselig vokal mot to huskyer på andre siden av gaten, nyankomne ventende til holdeplassen og livet og universet og alt. 30 min venting akkurat der, rett oppi en travelt trafikkert vei med mye støy fra tungtransport ble å tøye strikken for mye, altså. Han holdt ut fint i 20 min før han fikk eksistensiell angst av å vente så mye lenger enn han er vant med fra før.  Ikke på sitt mest avslappede, men muttern har gått på skole og lært om former og vinkler og komposisjon og sånn derre der, så vi velger heller det bildet som føles mer behagelig å se på, enn det klønete og keitete som viser hvor flink gutt han kan være, men som ikke lar seg beskjære pent:
    • Ups and DOWNS. Helvetes ***** spoiled brætt drittunge av en byksefaen prepubertal ***** dritt har kommet dit at omgivelsene er mer interessante enn både leker og mat, og han krangler tilbake mot disiplinering. Synes ingenting om å bli avkrevd å holde kontakten og gå ved min side, og enda mindre om å bli straffet med time outs fordi han ikke hører etter. Aggressivt vokal i sure protester mot tyrannen som begrenser hans frie utfoldelse.  Han skal få for at han etter femogtredve *SITT* til slutt setter seg lydig ned og er oppmerksom i noen sekunder uten at det er nødvendig å ty til mer maktbruk, men **** for en håndfull av en forbanna dritt han kan være. Vimser og BYKSER og er MANISK på å gå FORAN meg.  Det hjelper IKKE å mosjonere ham mer. For å få ham sliten må en nemlig gå langt over hva som er anbefalt mtp kroppens utvikling, og det blir også en ond sirkel, hvor han bare krever mer og mer for å føle seg vel.  I dag er første gangen lek ikke har vært mer interessant enn omgivelsene. Godis ville han ha, men han ville ikke oppføre seg pent for å få det, så det ble også en konflikt. Forbanna mareritt av en forbanna kontak-nekt byksebikkje. Vi måtte rekke this and that, så han slapp i for stor grad unna med alt også. Fikk fremdrift på tross av den fullstendig uakseptable adferden.  Mamsen kan trenge valium for å komme seg emosjonelt uberørt gjennom dette, tror jeg. Synd fastlegen antakelig er uenig i at trening av hund er en legit reason for å skrive ut en resept -_- Vel, i morgen har vi ikke noe vi trenger å rekke, så den ***** drittbikkja skal få samme turen som i dag, uten en centimeter fremdrift på FEIL adferd. Han skal få holde KONTAKT og han skal få holde seg på siden av meg, og om den jævelungen BYKSER en gang til etter advarsel, så binder jeg ham i en stolpe og ***** går fra ham - for alltid! ..eller til den lille dritten ***** samler seg og slapper for i ******* av.  Jeg er så lei. Jeg gleder meg så intenst til han er voksen og har mer impulskontroll.  *Aaarrgh* Her legges frem klær og utstyr for en lang dag i drittvær, med kakao og boller og powerbank til mobilen. Den lille rotta skal få lære at å bykse og vimse og ikke høre etter meg når jeg ikke har noe jeg trenger komme tidsnok til - det får dørgende kjedelige konsekvenser for ham.   
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...