Gå til innhold
Hundesonen.no

Blindeforbundet!


HHC

Recommended Posts

Skrevet

I hard konkurranse mot Grandiose Lørdagspizza, VG's skravledame vant blindeforbundets herlige reklame! Virkelig flott at slike saker får medie oppmerksomhet! Herlige hundene :kiss::ahappy:

Guest Christine
Skrevet

Vart glad jeg! Satt med mange venner og bekjente og så på... Når de vant så ble jeg innmari glad, og sa at hundefolket seiret igjen! :ahappy:

Skrevet
Helt nydelig reklame, fikk tårer i øynene av den :kiss:

glad for at ikke den irriterende grandiosa reklamen vant ialfall!:ahappy:

Ja takk og lov! :hug:

Som det ble sagt, utrolig søt reklame, fortjent seier!

Skrevet

Det er visst bare jeg som ikke er superglad for at den vant, her inne... :kiss:

Stefaren min var nominert med to reklamer, så hadde jo egentlig håpet en av dem skulle vinne da :closedeyes:

Men den var veldig søt! :ahappy:

Skrevet
Det er visst bare jeg som ikke er superglad for at den vant, her inne... :kiss:

Stefaren min var nominert med to reklamer, så hadde jo egentlig håpet en av dem skulle vinne da :closedeyes:

Men den var veldig søt! :ahappy:

En av dem er vel ikke grandiosa for sikkerthetsskyld? :hug:

Skrevet
En av dem er vel ikke grandiosa for sikkerthetsskyld? :kiss:

Hihihihi :hug:

Nei. Har regisert Telenor og Tipping. Ingen av dem kom til finalen da men.. :ahappy:

Skrevet
Hihihihi :kiss:

Nei. Har regisert Telenor og Tipping. Ingen av dem kom til finalen da men.. :hug:

Ja: Vi heide på Telenor også! :ahappy:

Ja, den er litt tøff ;)

Skrevet

Jeg hadde heller ikke sett den reklamen, og jeg fikk ikke til linken som låg her. Men blindeforbundet fortjenet og vinne uansett! Gratulerer til de!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Kattedo bør nok være utenfor rekkevidde for hunden. Og så må det jo da enten være en hundevant katt eller en kattunge, som ikke vil ha erfaring med å bli jaget. Jeg ville nok lagt en ganske nøye plan for introduksjon og sosialisering. Veldig avhengig av type og individ av hund så kan det bli utfordrende, særlig hvis hunden har noe særlig jaktinstinkt, men det er også mange hunder som jager katter ellers som tolererer huskatten.  Snakk med folk som har erfaring med å introdusere hund og katt fra før, og ha kompostgrinder tilgjengelig for å holde de adskilt til de er tilvendt, og steder der katten kan gjemme seg og klatre opp.
    • Navnet eller hvor mange stavelser bestemmer du jo selv, men to stavelser er ofte lettere for hunden å oppfatte og kjenne igjen. Generelt vil en hund respondere mye bedre på "Fido" enn "Maxmilianimus" fordi det er lettere å høre det, rett og slett.  Det finnes masse hundenavnlister på nett, så jeg ville bare søkt etter noen av de, og valgt fra nederste halvdelen av listen over populære hundenavn.
    • Hva bør man tenke på når man skal bestemme navn til hunden? Hvilke navn liker dere? Hva heter hunden deres? Trenger tips. Er det sånn at det kun må være to stavelser?
    • Hva bør man tenke på om man allerede har hund men ønsker katt? Utstyr som er kjekt å ha annet enn det som er anbefalt? Hva gjør man med innedo og hunden da skal grave? Osv. Vil være forbredt på alt.
    • Vi har faktisk nettopp betalt et gjerdefirma for å sette opp nettinggjerde rundt en del av hagen. Personlig synes jeg nettinggjerde er bra og solid, men det kan jo være andre løsninger passer bedre for andre. Byggvarehusene selger ulike typer gjerder og gjerdemoduler i tre og sånt, og kan ofte formidle håndtverkere som tar jobben. Ellers kan man søke opp og kontakte gjerdefirmaer selv. Jeg brukte MittAnbud denne gangen. Vi fikk satt opp nettinggjerde rundt hele hagen i forrige hus også, og jeg angrer ikke på det. Hvis det er praktisk gjennomførbart å gjerde inn hele tomta ville jeg gjort det, men det kommer jo litt an på hvor du vil hunden(e) skal ha tilgang og sånt. Har du mye blomsterbed eller grønnsakshage kan det være lurt å ha det separat f.eks.  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...