Gå til innhold
Hundesonen.no

Underskriftskampanje


crowbabe

Recommended Posts

Skrevet

Håper så mange som mulig av dere her inne deltar på denne kampanjen. Syns det er opptil hver enkelt om de vil eie et dyr eller ei og ikke andres oppgave å bestemme det. Ansvarlig dyrehold er en selvfølge! KANSKJE kan denne kampanjen bidra til å få vekk noen av de mange bagatellmessige, usaklige begrunnelsene og argumentasjonene som borettslagene bruker for å å "vinne" over beboerene sine. Ja, du må skrive navnet ditt, men det er bare nettstedet som er bygd opp på denne måten, dessuten STYRKER ekte navn seriøsheten bak kampanjen! Så alle som er glade i sine dyr og syns dette er en fornuftig sak følg linken og skriv under! Iallefall vil det kanskje være et babysteg i riktig retning, forhåpentligvis...

Her er kampanjene (kopier og lim inn i nytt vindu det er noe galt med linken men adressene er riktige):

www.underskrift.no/vis.asp=kampanje=1177

www.underskrift.no/vis.asp=kampanje=1178

Skrevet
Kommer kun til "sidene eksisterer ikke" da jeg trykker på linkene!

Det er riktige adresser, hva med å kopiere og lim inn i ett nyttt vindu??? Bare fjern evt mellomrom.. utrolig raert at dette skjer hele tiden.. kampanjene er oppe og går skjønner du..

går inn på underskrift.no om alt annet mislykkes.. du finner kampanjene under "Ja til dyrehold i borettslag" og "slipp dyrene inn!"

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...