Gå til innhold
Hundesonen.no

Oppgradere til IE 7


Wanderlust

Recommended Posts

Skrevet

Tenkte å oppgradere til IE 7. Men jeg som ikke har gjort sånt før er litt sånn usikker :whistle: *flaut* men.

... Må man betale for sånt?

... Noe mer man bør laste ned i samme slengen? ...Evt koster dette noe?

...Noe mer jeg bør vite?

(idag tok jeg steget å lastet ned FF, så får vi testet ut det litt og se om det er noe bedre enn IE for meg)

Skrevet

Hei!

Det koster ingenting og oppgradere til IE7. Det krever selvsagt at du har en lovlig utgave av Operativsystemet ditt.

Du bør kjøre Windows Update jevnlig (litt avhengig av hva slags Operativsystem du har)

Ellers må du jo selvsagt ha Antivirus og Antispyware hvis det var sånn du mente :whistle:

Jeg foretrekker firefox fremfor IE. Så det er abselutt ikke dårlig det heller :ahappy:

Skrevet

Nå har jeg oppgradert til IE 7 også, Men nå syns jeg skriften ble så forstyrrende. Vet ikke åssen jeg skal forklare det, men den er ikke så sterk og tydelig lenger.

Men når jeg skulle starte opp ie første gangen etter oppgraderingen så var det at jeg kunne huke av noe, som skulle gjøre teksten tydeligere eller noe sånt. Og man kunne justere dette vistnok. MEN jeg er så dum å tenkte ikke noe mer på det, og nå aner jeg ikke hva det var for noe. Er det mulig at jeg må justere på teksten eller hva det nå det kalte seg. Isofal HVOR gjør man det?

(likte gamle IE bedre <_< ) hehe

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
    • Da snakker vi en helt annen arbeidskapasitet, tilnærmet border collie. Men hvis det er aktuelt, så ja. Og så har de MYE lyd. Mer enn de andre lapphundene. Jeg synes de er dritfine, men lyden (og røytingen) hadde vært uaktuell for meg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...