Gå til innhold
Hundesonen.no

Den store MSN-pratetråden


vipsen

Recommended Posts

Guest Christine
Skrevet

Om jeg skulle ha sagt noe, så sier jeg det på msn ;)

Den neste sonis-praten blir vel med Kristine Mali angående utstillinga i helga ;)

Guest Christine
Skrevet

Denne tråden var mest fordi msn ikke funker da ;)

Silje - når kommer du oppover?

Hihi, jeg vet det ;) Men nå far jeg bare til og snakke med veninna mi...Bare vi i klassen som kan snakke med hverandre nå ;)

Skrevet

Hihi, jeg vet det ;) Men nå far jeg bare til og snakke med veninna mi...Bare vi i klassen som kan snakke med hverandre nå ;)

Du, du skal på hamar og være med på det hemmelige oppdraget mitt?

Guest Christine
Skrevet

Du, du skal på hamar og være med på det hemmelige oppdraget mitt?

Yes, sir ;)

Skrevet

Denne tråden var mest fordi msn ikke funker da ;)

Silje - når kommer du oppover?

OPPOVER!! er Vikingskipet flyttet til Bergen nå!? søren at jeg ikke får med meg ting altså!

Skrevet

Jeg skulle spillt duellen med Helene (tuppetroll)! Dårlig gjort..

Hihi... Det er ikke noe gøy likevel, siden du bare velger vitenskapspørsmål <_< 4 på rad dog! Msnspill er veldig grei tidstrøyte ;)

Skrevet

Hva er det i forhold til deg da? Bort? Det er ned herfra.

jeg har fått flere henvendelser på msn (som nå virker :icon_fun: ) at Hamar ligger nord for Stavanger.... dette har jeg selvfølgelig bare avfeiet lett og prøvd å bytte samtaleemne for å skjule min inkompetanse innen geografi..

Jeg sier bort til ALT som er på østlandet..... det er jo bortover! ca ved Trondheim starter oppover ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...