Gå til innhold
Hundesonen.no

Hei er ny her,her kan dere se mine dyr.


soline

Recommended Posts

Skrevet

Hei hei alle sammen :) Dere kan gå inn på Min Hjemmeside der ser dere alle puso mine og meir til. :) Dette er Marte gojenta mi.

Dette er Alfa rampejenta i huset,får ikkje ho vilja si bi ha veldigt fornærma.

Skrevet

Ja du no har e endelig fått registrert meg her også. :D Har snart registrert meg på alle katteforumer e no.Fint bilde av Buffy verdens fineste hund var,men kattene dine med er bare hærlige. :)

Swimzy takk for hilsenen,du har også fine dyr,alle dyr har hver sin personlighet, ingen er like.Er ganske stolt av hilsenen fra New York ja,artig å ha.Ha en fin dag imorgen alle dere og dyra deres. :D

Skrevet

Ja fine farger,hadde ei som var gråspraglet med rødt på også men ho har blitt borte for meg :)

Du hadde jo en nydelig hund du også da,han var god.Har lyst på hund også jeg,men har endel katter og må vente til jeg er bedre stilt økonomisk.

Dette er den spraglete katten,Siri heter hun,savner henne veldig,derfor bruker jeg navnet hennes.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...