Gå til innhold
Hundesonen.no

beste kattunge bilde...


swimzy

Recommended Posts

Skrevet

hva med å legge ut deres beste bilder av pusene deres som kattunger?? ser de har det inne på hundesonen, det kan vel vi også ha!! :-) kattunger er jo så herlige å søte!! :D

er det ingen som vil skryte av pusene sine``???????

Skrevet

Samme problemet her, få digitale kattunge bilder av en 14 år gammel pus. Men skulle likt å skrytt masse av henne, hun er vanvittig pen. Og som kattunge så hun konstant overraska ut, veldig nusselig :P

Men jeg håper noen andre legger inn bilder, for er ikke mulig å få for mange bilder av små puser.

Skrevet

Klarer ikke bestemme meg for hvem av di tre jeg foretrekker..Hun var 15 uker når jeg fikk henne og når bildene ble tatt :P

20060723_0117.jpg

20060723_0121.jpg

20060723_0122.jpg

Skrevet

Jeg hadde ikke digitalkamera da pusene her var små (ikke alle jeg har hatt fra di var små heller), skal legge ut når vi får oss scanner! Har noen mobilbilder av yngstemann, det er det eneste jeg har å vise frem... Her er Mao 3uker :P

Kaller ham for pusungen jeg, men besøkende ser litt rart på meg da jeg sier det til ham for nå er han jo en stor kraftig hannkatt :P

Skrevet

åhh så skjønn!! :P

jeg går også rundt å kaller gutta for kattungne enda...men de er jo store nå da..hehe... skal legge inn bilder snart jeg også!!

Skrevet

her er bilder av mine når de var små:

Her er Carmen:

carmen194po3.jpg

Her er Frøya:

frya213fr5.jpg

her er diesel:

divsommerbilder161sh6.jpg

Her er snoopy..syntes dette er så fint av han:

divkattebilder204zb9.jpg

og her er jo veslepus:

veslepus66yg7.jpg

skjønnningene mine! :)

Skrevet

http://www.flickr.com/photos/fmj200x/20203...57594217496083/

Min søster`s pus Turboneger, også kalt Turbo, neger, lisjepusen, svartingen, svarten og Pus :(

Mayhem har jeg bare på papirbilder, men han var den herligste lille dott!

Alltid med halen rett til værs, hoppende av sted.... ;)

Nå er han svær, lodden, og lat.... ;)

Jaggu fant jeg et dårlig gammelt et av han og... ;)

http://i63.photobucket.com/albums/h134/bergemarion/Pusen.jpg

Søøøte pusen :)

Skrevet

jeg bare må legge ut noen nye bilder av rampus!

Han er så herlig nå som ørene begynner å bli mye større i forhånd til hodet..... :)

Er 12 uker på bildene:

dsc02530zt1.jpg

prøver du yppe på meg...pass deg..jeg blir morsk i trynet:

dsc02636wm7.jpg

dsc02819xz2.jpg

dsc02972or0.jpg

dsc03140ld3.jpg

dsc03192pn9.jpg

dsc02631pv1.jpg

Skrevet

Så mange søte småpuser!

Her er de kattunge-bildene av Mildur jeg synes er finest :huh:

6 uker:

http://i3.photobucket.com/albums/y84/miack...kattepus006.jpg

(egentlig ikke superbra, men beste 6-ukersbilde... tatt der hun bodde sine første måneder)

8 uker:

http://i3.photobucket.com/albums/y84/miack...mildur8uker.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y84/miack...Mildur8uker.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y84/miack...ldur8uker-1.jpg

Et sted mellom 3-6 måneder:

http://i3.photobucket.com/albums/y84/miack...er/ytititit.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y84/miack...rogdiverse1.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y84/miack...lder2005066.jpg

Dette bildet synes jeg er så nydelig, det er av Pusi som døde i mars 2005 og den ene hunden vår:

http://i3.photobucket.com/albums/y84/miack...ssenogpusi1.jpg

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er ikke snakk om en av rasene som er overrepresentert. Det er ingen gentest eller test utenom individuel allergi testing for dette. Som sagt har ingen av besteforeldrene, søsknene og ingen av foreldrene det. Så for meg er det vanskelig å si om det er arvelig eller ikke. Derfor er det vanskelig å si at jeg burde ha vist at hunden ville utvikle denne sykdommen. Takk for tipset, jeg skal kontakte dem for råd.
    • Jeg kjenner ikke sykdommen nok til å vite, men om den er arvelig så kommer det jo an på om det er noe man burde visst om eller testet for. Jeg vil anbefale deg å kontakte NKK om dette, de har advokater med kunnskap om kjøp og salg av hund og konflikter rundt det.  Hundehelse.no sier: "Tilstanden er arvelig. Raser som er predisponert er Shar-Pei, Labrador retriver, Golden retriver, Dalmatiner, Boxer, Boston terrier, Fox terrier, Skotsk terrier, West Highland White terrier, Lhasa Apso og Shih Tzu. Tilstanden oppdages som regel når hunden er mellom 6 måneder og 3 år gammel."  
    • Hei! Jeg trenger råd angående en situasjon jeg befinner meg i nå. Jeg solgte en hund (1 år gammel) for 2,5 år siden. Hunden ble sjekket av veterinær før flytting. Jeg mottok nå en melding om at eieren har avlivet hunden på grunn av alvorlig atopisk dermatitt. De krever pengene tilbake for hunden, som ble solgt for 7000 kr. Problemet jeg har med dette er at hunden først begynte å utvikle symptomer 1,5 år etter at den forlot meg, ifølge veterinærjournalene, og verken foreldrene eller søsknene er berørt. Uten noen bevis i det hele tatt har veterinæren skrevet i alle journalene at den er "arvelig". Hva ville du gjort i denne situasjonen? Selv om jeg ikke er imot å refundere dem, synes jeg det faller inn under den generelle risikoen ved å eie et dyr. De kontaktet meg ikke på noe tidspunkt da hunden fikk symptomer for å tilby meg å kjøpe den tilbake.
    • Jeg håper jo at folk som velger å ta med hundene sine på Oslo Dog Show har trygge hunder som takler omgivelsene der. Hvis du er ute etter å vite mer om rasen så anbefaler jeg å kontakte raseklubben eller oppdrettere av rasen.
    • Chodsky Pes virka så rolige på Oslo Dog Show.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...