Gå til innhold
Hundesonen.no

Elwiras hjemmeside


Heidihj

Recommended Posts

Skrevet

Nå har siden min fått en ny layout (eller det er en stund siden, men har ikke skrevet noe om det her før). Siden det er piczo er det dum reklame på den, og det er vanskelig å få siden fin (syns jeg da). Skal snart slutte med piczo og få en bedre side, men det er nok en stund til.

Si hva dere mener om siden, og gjerne tips til forbedring.

www.klikkergolden.moo.no

Skrevet

Synes det ble flott, jeg! Irriterende med reklamen, men det er ikke så mye å gjøre med når man har piczo-side. Kunne bare ønske at teksten kom inni forsideruta når man trykker på linker, ikke at det blir nye sider. Det blir litt rotete. Men ellers er siden kjempefin, og Elwira er nyydelig! :) Har linket til siden din fra hjemmesiden min.

Skrevet

Prøvde på det du sa, men det er nesten umulig med piczo :) det kommer til å ta utrolig lang tid hvis jeg begynner med det (i mitt tempo da soklart). Men på den nye siden min skal jeg bruke frontpage, og da skal jeg få ordna det.

Takk for at du linket meg til, jeg kan linke til deg også :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...