Gå til innhold
Hundesonen.no

Liker du å ta bilder?Send inn de bildene du liker da!


MegaMarie

Recommended Posts

Skrevet

Liker du å ta bilder?Det gjør jeg ihvertfall :D Send inn de bildene du syns er fine da.

Det kan være av hva som helst.

Fra nå av så skal jeg bare ha bilder som jeg har tatt på veggen min i fine IKEA rammer.

Untatt et engle bilde da :D Men, kom til poenget nå.

Send inn de bildene du syns er fine, kanskje det er noen som bruker ditt bildet på veggen sin.

Her er mine bilder:

i136068290_8884_2.jpg

i136071804_30804_2.jpg

i136081444_60899_2.jpg

i136085106_20002_2.jpg

i136082953_41816_2.jpg

Alle disse bildene er tatt på Shetland.Wow jeg var god til å ta bilder på Shetland :P

Neida, det var sikkert bare gode motiv.Flere kommer senere :)

  • Svar 56
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Ja, det bildet var flott!

Også det med den elven likte jeg godt også :)

ja, enig! skulle egentlig quote det også :D Bildet til Cavalita var også utrolig pent

Skrevet

3stk jeg er sånn passe fornøyd med. Har ett bare ett digital kamera, Fujifilm finepix s5500 eller hva det heter med ei grei macro lince.

Gidder ikke redigere dem, så dere får trykke på linkene

http://i96.photobucket.com/albums/l161/den...st001Medium.jpg

http://i96.photobucket.com/albums/l161/den...st002Medium.jpg

http://i96.photobucket.com/albums/l161/den...st003Medium.jpg

Skrevet

sorthvitt.jpg

Dette bildet syns jeg var utrolig fint! :) Du er en flink fotograf!

Av mine syns jeg disse er ganske fine. (Kameraet er ikke så bra, så kvaliteten er ikke verdens beste, men det er greit til mitt bruk...)

Hunde/landskapsbilde

img9527svartgy6.jpg

Kattebildet (klar til å angripe!)

img0463xkn1.jpg

Et solnedgangsbilde

img1045xyu6.jpg

Et landskapsbilde

img7310xrg3.jpg

Ja, det var noen. Kan nok ikke ta flere akkurat nå...=)

Skrevet

Noen bilder som jeg har tatt i juli/aug :D

Har du egen hest også du din fjompe nisse :P Er mange som enten har eller liker hest som har papillon altså, må være en sammenheng det ;):)

  • 2 weeks later...
Skrevet

Har akkurat investert i nytt kamera, og går meg vel litt bort i de manuelle instillingene, men fikk noen blinkskudd under hundefestivalen i Trondheim:

2006_08270035.JPG

2006_08270031.JPG

2006_08270028.JPG

2006_08270026.JPG

2006_08270002.JPG

2006_08260073.JPG

2006_08260072.JPG

2006_08260049.JPG

2006_08260045.JPG

Skrevet

Har akkurat investert i nytt kamera, og går meg vel litt bort i de manuelle instillingene, men fikk noen blinkskudd under hundefestivalen i Trondheim:

2006_08260049.JPG

Flotte bilder.

Har du navnet på denne hunden?

Skrevet

Jeg er helt fersk med kamerat men jeg prøver :) Her er to bilder av 2 av mine skjønne svartinger.

Loke er sliten og lykkelig etter feltsøk i dag.

IMG_0804web.jpg

Lillith - teppedødaren.

IMG_0644.jpg

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det krysser vi også fingrene for. For akkurat nå er vi tidvis ganske slitne her hjemme🤪
    • Jeg er i prinsippet enig i at det er tidlig med løping og sykling, samtidig som jeg som sagt tror det ligger noe i balansen mellom fysisk og mental aktivisering her. Han er definitivt en ekstra utfordring i forhold til normalt, og jeg tipper det vil gå seg til med alderen, men det betyr jo ikke at det ikke bør jobbes med i mellom tiden. Håper dere finner nøkkelen etterhvert!
    • Ja og det prøver vi å jobbe med. Vi bruker langline 10-15 m. Munnkurv har vi trent inn, men ikke brukt mer enn på en tur enda. Venter på en bestilling på munnkurv fra usa som skal sitte bedre. løpe og sykle har vi ikke gjort enda da han kun er 6 måneder. Pleier å vete til de i alle fall er 9-10 måneder før jeg starter med det. vi har både prøvd å kutte ned og øke for å se om det er endring, men ingen forskjell. vi vurderer om det kan være ernæringsmessige årsaker til oppførsel. Men det er vi ikke i mål enda
    • Han trenger ikke å være løs, men jeg lurer på om balansen mellom mental og fysisk trening er riktig for ham. Har dere prøvd å kutte ned på søksarbeidet og løpe eller sykle med ham, eller lengre turer i langline? Bare 5-7 meter langt bånd gir mye mer frihet samtidig som du har kontroll på om han kommer over noe. Hvis han har god nok innkalling så kan jo evt munnkurv være et verktøy mot å spise alt. Det er det eneste jeg kan komme på å ta tak i, hva slags, hvor mye og riktig balanse mellom type aktivitet.
    • Ja det er superlativ rase og en drøm å ha når de fungerer som de skal. Dette er min 3 jakt cocker så rasen er ikke ukjent for meg.   det trenes spesifikk på ro, avslapping på teppe både inne, ute og i bilen. men han blir irritert når han blir fulgt tilbake på plass og ender kun med biting og frustrasjon fra hans side. Han kan å gå på teppet sitt og inn i buret. Men det fungerer ikke når ha blir i modus og han holder ikke mer enn kort tid de gangene han gjør det. Så fortsatt mye igjen å jobbe på.   maten blir brukt til det meste av trening og han fungerer godt når han er i riktig modus. Hovedsakelig skjer dette når han kjeder seg, hvis han får overtenning. Både når han har fått aktivitet og når han ikke får aktivitet. Så han er en liten nøtt og knekke. i aktivitet med voksne hunder fungerer han godt. Tilpasser seg tempo og sinnsstemning. Med valper så går han fort lei etter å10min og begynner heller å bite på oss. Så da må vi ta han bort fra situasjonen. Han får lengre turer i blandt. Men fordi han spiser alt som er på bakken har vi måtte begrense det å være løs etter flere turer til dyrlegen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...