Gå til innhold
Hundesonen.no

Ny layout på siden


Minadachs

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har vel egentlig sagt mitt :icon_redface:

Syns du kunne hatt et bilde på venstresiden med "oppdatert" under. Og ikke den andre skriften som står der nå, fordi den kan stå på "velkomst"-siden ;)

Ellers så syns jeg den er fin, enkel men fin ;) Og behagelig farge da :D

Skrevet

Synes det var et veldig fint utgangspunkt! :) Her er noen forslag til forbedringer:

* Midtstill siden

* Få en bakgrunn, altså rundt "ruta", ikke inni

* Få en farge på scrollerne som matcher resten av siden

* Teksten til venstre (Du har nå kommet til...) er litt kronglete å lese. Den burde kanskje stå et annet sted

* Menyen burde være litt enklere å få øye på, muligens bedre om den er på venstre side

* Litt flere farger og bilder og pynt hadde gjort seg

Det var alt jeg kom på i øyeblikket. Siden er pen og oversiktlig, men litt kjedelig og anonym. Veldig søt dachs, da! :D

Skrevet

www.dachsen.tk er ikke lenger i bruk grunnet for mye reklame.

Så den nye er

www.dachsen.moo.no

Så ta en titt, og for dere som har linket til den gamle, kan rette den opp, om dere gidder.. hehe

Skrevet

Enkel og grei side, lett og finne frem :)

Inne på de nyeste bildene dine var bildene litt for store for rammen, forsøk å forminske dem i størrelse :D

Teksten i menyen kunne kanskje vært større?

Skrevet

Synes det var et veldig fint utgangspunkt! :P Her er noen forslag til forbedringer:

* Midtstill siden

* Få en bakgrunn, altså rundt "ruta", ikke inni

* Få en farge på scrollerne som matcher resten av siden

* Teksten til venstre (Du har nå kommet til...) er litt kronglete å lese. Den burde kanskje stå et annet sted

* Menyen burde være litt enklere å få øye på, muligens bedre om den er på venstre side

* Litt flere farger og bilder og pynt hadde gjort seg

Det var alt jeg kom på i øyeblikket. Siden er pen og oversiktlig, men litt kjedelig og anonym. Veldig søt dachs, da! :P

Hehe, tusen takk for ris og ros, altså, jeg skal prøve, men jeg er ingen kløpper i html koder, men skal se hva jeg får til, og takk for at du er ærlig, det er sånn siden kan bli bedre. Hehe..

THANK YOU;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er ikke snakk om en av rasene som er overrepresentert. Det er ingen gentest eller test utenom individuel allergi testing for dette. Som sagt har ingen av besteforeldrene, søsknene og ingen av foreldrene det. Så for meg er det vanskelig å si om det er arvelig eller ikke. Derfor er det vanskelig å si at jeg burde ha vist at hunden ville utvikle denne sykdommen. Takk for tipset, jeg skal kontakte dem for råd.
    • Jeg kjenner ikke sykdommen nok til å vite, men om den er arvelig så kommer det jo an på om det er noe man burde visst om eller testet for. Jeg vil anbefale deg å kontakte NKK om dette, de har advokater med kunnskap om kjøp og salg av hund og konflikter rundt det.  Hundehelse.no sier: "Tilstanden er arvelig. Raser som er predisponert er Shar-Pei, Labrador retriver, Golden retriver, Dalmatiner, Boxer, Boston terrier, Fox terrier, Skotsk terrier, West Highland White terrier, Lhasa Apso og Shih Tzu. Tilstanden oppdages som regel når hunden er mellom 6 måneder og 3 år gammel."  
    • Hei! Jeg trenger råd angående en situasjon jeg befinner meg i nå. Jeg solgte en hund (1 år gammel) for 2,5 år siden. Hunden ble sjekket av veterinær før flytting. Jeg mottok nå en melding om at eieren har avlivet hunden på grunn av alvorlig atopisk dermatitt. De krever pengene tilbake for hunden, som ble solgt for 7000 kr. Problemet jeg har med dette er at hunden først begynte å utvikle symptomer 1,5 år etter at den forlot meg, ifølge veterinærjournalene, og verken foreldrene eller søsknene er berørt. Uten noen bevis i det hele tatt har veterinæren skrevet i alle journalene at den er "arvelig". Hva ville du gjort i denne situasjonen? Selv om jeg ikke er imot å refundere dem, synes jeg det faller inn under den generelle risikoen ved å eie et dyr. De kontaktet meg ikke på noe tidspunkt da hunden fikk symptomer for å tilby meg å kjøpe den tilbake.
    • Jeg håper jo at folk som velger å ta med hundene sine på Oslo Dog Show har trygge hunder som takler omgivelsene der. Hvis du er ute etter å vite mer om rasen så anbefaler jeg å kontakte raseklubben eller oppdrettere av rasen.
    • Chodsky Pes virka så rolige på Oslo Dog Show.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...