Gå til innhold
Hundesonen.no

Ny layout på siden


Minadachs

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har vel egentlig sagt mitt :icon_redface:

Syns du kunne hatt et bilde på venstresiden med "oppdatert" under. Og ikke den andre skriften som står der nå, fordi den kan stå på "velkomst"-siden ;)

Ellers så syns jeg den er fin, enkel men fin ;) Og behagelig farge da :D

Skrevet

Synes det var et veldig fint utgangspunkt! :) Her er noen forslag til forbedringer:

* Midtstill siden

* Få en bakgrunn, altså rundt "ruta", ikke inni

* Få en farge på scrollerne som matcher resten av siden

* Teksten til venstre (Du har nå kommet til...) er litt kronglete å lese. Den burde kanskje stå et annet sted

* Menyen burde være litt enklere å få øye på, muligens bedre om den er på venstre side

* Litt flere farger og bilder og pynt hadde gjort seg

Det var alt jeg kom på i øyeblikket. Siden er pen og oversiktlig, men litt kjedelig og anonym. Veldig søt dachs, da! :D

Skrevet

www.dachsen.tk er ikke lenger i bruk grunnet for mye reklame.

Så den nye er

www.dachsen.moo.no

Så ta en titt, og for dere som har linket til den gamle, kan rette den opp, om dere gidder.. hehe

Skrevet

Enkel og grei side, lett og finne frem :)

Inne på de nyeste bildene dine var bildene litt for store for rammen, forsøk å forminske dem i størrelse :D

Teksten i menyen kunne kanskje vært større?

Skrevet

Synes det var et veldig fint utgangspunkt! :P Her er noen forslag til forbedringer:

* Midtstill siden

* Få en bakgrunn, altså rundt "ruta", ikke inni

* Få en farge på scrollerne som matcher resten av siden

* Teksten til venstre (Du har nå kommet til...) er litt kronglete å lese. Den burde kanskje stå et annet sted

* Menyen burde være litt enklere å få øye på, muligens bedre om den er på venstre side

* Litt flere farger og bilder og pynt hadde gjort seg

Det var alt jeg kom på i øyeblikket. Siden er pen og oversiktlig, men litt kjedelig og anonym. Veldig søt dachs, da! :P

Hehe, tusen takk for ris og ros, altså, jeg skal prøve, men jeg er ingen kløpper i html koder, men skal se hva jeg får til, og takk for at du er ærlig, det er sånn siden kan bli bedre. Hehe..

THANK YOU;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
    • Det er ikke kun dynene som lukter men også hele madrassen stinker.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...