Gå til innhold
Hundesonen.no

Zoosupply


Recommended Posts

Skrevet

For ca. en mnd siden bestilte jeg masse leker fra zoosupply, blant annet 2 Fire Hose (89,-) leker. Jeg fikk lekene i posten 3 dager etter bestilling men jeg fikk i steden for to Fire Hose Tennis (69,-). Jeg sendte disse tilbake og fortalte at jeg ville ha tilbakesendt de lekene jeg skulle ha, for jeg hadde allerede betalt for de. Nå er det 2 uker siden jeg sendte lekene tilbake og jeg har enda ikke fått de lekene jeg skulle ha.

Noen som har opplevd det samme? Jeg har allerede betalt for disse to lekene og da skal jeg jammen meg få de også!

Skrevet

Jeg har tidligere fått en ødelagt vare fra de, jeg syntes ikke noe om kvaliteten på varen. Jeg fikk da en returlapp i posten så jeg bare kunne sende den uten å måtte betale for den og etter ca en uke fikk jeg igjen pengene for varen + litt til. :wub:

Skrevet

Jeg kjøpte er skinnhalsebånd med nagler der en gang og det var det elendig kvalitet på, fargen flasset avmed en gang <_<

Redigert for å si at dette halsbåndet kom fra NetCat IKKE zoosupply, fant det ut nå.

Skrevet

Vi fikk tilsendt feil pakke fra de <_< . Fikk ordnet opp i det. Tok vel en til to uker eller noe sånt, husker ikke helt.

Skrevet

Samme har skjedd med meg. Bestilte en leke også hadde de ikke akkurat den leken lenger eller noe sånt så jeg fikk en annen, myye billigere istede og jeg hadde jo allerede betalt forden andre leken som var dyrere.. to mnd senere kom den riktige leken i posten, bedre sent enn aldri :):rolleyes:

Skrevet

Jeg har bestilt varer derfra flere ganger uten problemer, og har vært veldig fornøyd.

Til trådstarter: husk at det fortsatt er ferietid, både hos zoosupply og posten. Ting kan ta litt lengre tid enn normalt...

Guest Christine
Skrevet

Jeg har også bestilt derfra, alt gikk greit, bortsett fra navne surr ;)

  • 2 weeks later...
Skrevet

Fikk pakken i dag, men nok en gang er det feil. Jeg fikk to "Timberwolf extreme tug toy" og en boks med harde biff-greier. Jeg gir snart opp :rolleyes: Zoosupply kjøper jeg hvertfall aldri fra igjen.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
    • Da snakker vi en helt annen arbeidskapasitet, tilnærmet border collie. Men hvis det er aktuelt, så ja. Og så har de MYE lyd. Mer enn de andre lapphundene. Jeg synes de er dritfine, men lyden (og røytingen) hadde vært uaktuell for meg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...