Gå til innhold
Hundesonen.no

Bodø 18.-19. juni


Mia_Cavalier

Recommended Posts

Skrevet

Noen som skal dit?

Vi fikk PM (?) i dag, og det var påmeldt 15 voksne og 3 valper (Cavalier :wink: ) Når jeg så hvilke raser + antall som var meldt på så ble jeg sååå glad!!! Det var påmeldt 1 Collie Korthåret!! Og 4 aussies!! :)

Ellers så var det påmeldt litt forskjellig, og jeg skal nå kose meg med å se på portis, kooiker og amstaff :P

Skrevet

hei jeg skal ditt så noen er det jo som skal :)

men jeg skal med shih tzu

og jeg må ærlig innrømme at jeg gruer meg litt.

jeg vet at jeg ikke behøver og grue meg men det er liksom

sånn at jeg er veldig spent også da :oops: hehehe

det går nok bra kanskje jeg til og med seg deg der hehehe

Skrevet

åå

ja jeg har nok fått meg en del nye klær jeg og.

og masse hårstrikk til athene for og finne ut hva som er best :oops:

det er hvist veldig mange som skal delta :)

noe som er kjempe bra da

Skrevet

det skal du nok se at vi gjør hehe.

det er bare 3 shih tzu .

og det er athene og en som heter diesel som skal gå i valpe klasse :wink:

Skrevet

det er 18 shetland sheepdog som skal swtilles og 15 cavalier king charles spaniel.

jeg måtte bare skrive det synes det var mange :D =D> =D>

noe som er flott

Skrevet
det er 18 shetland sheepdog som skal swtilles og 15 cavalier king charles spaniel.

jeg måtte bare skrive det synes det var mange :x =D> =D>

noe som er flott

Ja det er ganske mange sheltier oppe der i nord :D Den ene som bor der oppe fikk championatet på spesial utstillingen i Oslo i helga!

Skrevet

å så pass 8) så flott det er jo kjampe bra.

nå raser dagene mot utstillingen :-o hehe

tror jeg skal ta meg en tur til bodø sjøen camping og se om det er over fylt av hunder og eier der hehe.

Skrevet
jeg bare må skrive at det er 5 DAGER i gjen

mia_ cavalier er du klar?

må nå bare spørre hehehe.

Hehe, nEI! :x Har trent hver dag med Tassen nå og han begynner å bli veeeldig flink. Men spørs hvordan det går når vi kommer på utstillingen siden jeg ikke har hatt noen mulighet for å trene med andre hunder i nærheten nå.. Ikke har jeg funnet antrekk heller (ble ikke fornøyd med det jeg kjøpte:P ) Vi får vel bare håpe på det beste :D Hvilken klasse er det Athene skal stilles i?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...