Gå til innhold
Hundesonen.no

Takker for alle tips!


ida

Recommended Posts

Fikk bare lyst til å takke alle som har hjulpet oss gjennom disse månedene med usikkerhet og innimellom stor frustrasjon! Charlotte, Marianne, Loke, Molly og mange mange fler som har hatt innlegg på mine tråder, eller andre tråder som jeg har brukt som rettesnorer i vår hverdag! TUSEN TAKK! ;)

Nå har jeg vel etter hvert en ganske normalisert hund og det er bare deilig! Selvfølgelig blir dere ikke kvitt oss, for det vil alltid dukke opp noe jeg lurer på og veien blir jo til mens vi går! Men så langt har Lundgvist og Hundesonen jammen hjulpet oss veldig mye! Hurra for dere! ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fikk bare lyst til å takke alle som har hjulpet oss gjennom disse månedene med usikkerhet og innimellom stor frustrasjon! Charlotte, Marianne, Loke, Molly og mange mange fler som har hatt innlegg på mine tråder, eller andre tråder som jeg har brukt som rettesnorer i vår hverdag! TUSEN TAKK! :P

Nå har jeg vel etter hvert en ganske normalisert hund og det er bare deilig! Selvfølgelig blir dere ikke kvitt oss, for det vil alltid dukke opp noe jeg lurer på og veien blir jo til mens vi går! Men så langt har Lundgvist og Hundesonen jammen hjulpet oss veldig mye! Hurra for dere! :P

:P:P

Tuuuuusen takk. Så hyggelig!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Takk :P

Men det er jo så morro å se hvor mye bedre alt går med dere :P Det er ikke alle som får det til uansett hvor mye vilje som måtte være der, men du har tydligvis både evnen og viljen..Ære være deg for det !! :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...