Gå til innhold
Hundesonen.no

Morsomste bilde av hunden din


tuppetroll

Recommended Posts

  • Svar 161
  • Created
  • Siste svar

Var det noen som sa morsomme bilder?

Sjekk dette da...

Tinkaogkatten.jpg

Her har dere Tinka som altså leker med den forrige katten vi hadde, i sofanen. :icon_redface::wub:

Aiwa002.jpg

Aiwa som valp leker med høyløpsk katt(Kaninen vår i bakgrunnen der).

aiwaogvalpene2.jpg

Jeg og vil ha

Kopiav100_3543.jpg

Aiwa og Astrix hopper over noe som ikke er der

Lenke til kommentar
Del på andre sider

får vel legge ut ett par jeg og da :wub:

her kommer det ett av toya og nikita som leker...

NIkita hopper opp og vil leke.. sjekk ansiktet til toya... hehe :icon_redface:

i18736786_99896_2.jpg

jadda... flott hund jeg har?

i125507375_31222_2.jpg

tar du fler bilder nå, så.... ( se så sinna... hihi)

i125573022_80565_2.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

hehe, Therese.. Det siste bildet der av Toya kan jo virkelig gi feil inntrykk av bikkja da. Bare for å informere, det er frem provosert det utrykket der asså! Jeg satt med leka hennes og hu var på tur til å småbite etter den, ikke etter hverken meg eller noen andre! :rolleyes::icon_redface:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

HUmmm... mange morsomme bilder her ja :icon_redface:.

Jeg har hauger med tvilsomme bilder av mine hunder jeg også, her kommer noen... det er vel ingen som kan påstå de er spesielt flatterende... hahaha.

Gamle Lotta har en egen evne til å se litt gal ut på bilder...

2004-04-17-Lotta18.jpg

2006-03-26-Lotta05.jpg

2006-04-13-Lotta09.jpg

2006-04-12-Lotta04.jpg

Men Babs er vel ikke helt bak mål hun heller.... :wub:.

2003-12-06-Babs04.jpg

2006-05-06-Babs34.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

hehe, Therese.. Det siste bildet der av Toya kan jo virkelig gi feil inntrykk av bikkja da. Bare for å informere, det er frem provosert det utrykket der asså! Jeg satt med leka hennes og hu var på tur til å småbite etter den, ikke etter hverken meg eller noen andre! :rolleyes::icon_redface:

glemte å skrive at det var provosert fram av marit aka psykolynx :wub: hihi...

det er jo ikke noe farlig med toya :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

hahaha... :angry: kjempemange morsomme bilder her ja... har et blinkskudd av titti jeg å... ser ut som hun har gedigent hode her... hihi... litt merkelig kameravinkel kanskje...??

div036.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Haha, så utrolig masse bra bilder!! :icon_redface:

Må dele med dere et bilde av Kristines Nena som ble passe sinna på min egen, innpåslitne Xanto på hyttetur i høst! Sjekk trynet!

i191281965_31353.jpg

Så et av Vicky fra samme turen, sikkert etter hu passa på nena :P

i191290956_41880.jpg

Så til slutt vil jeg medele 2 av mine 40 forsøk på og ta et oppstillings bilde av Aris som har 50 super plus duracell batterier i rompa! Oppstillingsbilde som liksom skulle i rase boka, de fleste bildene var slik:

i179897861_93889.jpg

i191301970_99830.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...