Gå til innhold
Hundesonen.no

Roger Waters


Anettex

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har fått sitteplass billetter til Roger Waters den 26 juni på vikingstadioen!!! Gjett om jeg er glaaad!!! gleder meg så ufattelig mye!!

Måtte bare dele min store glede her på sonen!! Noen andre som skal der?

(til dere som ikke vet hvem Roger Waters er så har han hvert vokalist i bandet Pink Floyd, kjente sanger: another brick in the wall, wish you were her, high hopes)

Skrevet

heheh dere må bare komme dere å se!! 21000 billetter ble jo utsolgt på 6 timer! skal komme 3 fly med bare lys & lydannlegg!! Jeg er stor pink floyd fan!! gleder meg som en unge! :);)

selger billetter på finn & qxl...

Skrevet

ÅÅÅÅÅ!!

Jeg vil også!

Hele familien min skal.. men var det noen som forbarmet seg over Silje uten penger? NEIDA!

Skrevet

vi danner en stor gruppe å kommer bankende på døra til familien til silje å forlanger at de spanderer på henne denne rå bra konserten!!! :)

Skrevet

Men det er jo bare det at alle billettene er utsolgt... *snufse*

Og hvor gøy er det vel ikke å se at hele MSN listen min har skrevet "weee konsert" som signatur... :)

Skrevet

Skal på Norwegian Wood da han spiller dere den 14. juni. Gleder meg villt! det skal bli helt sjefs!

Roger Waters er bare absolutt helt sjef, og Pink Floyd generelt for den del. Går ikke en dag uten at det står på her.

Billettene til NW ble utsolgt på 18 minutter. Det er galskap!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • De springende og cokerne jeg har vært borti har samtlige vært veldig god med nesen. Litt for opptatt av å bruke nesen til og med, til frustrasjon for eiere som vil drive med lp. Men hvorfor ikke bare bruke en av de dere har? De burde jo duge i massevis? Viss ikke så har man jo alltids working utgaven av både cocker og springer som ett alternativ.  
    • Nei. 😆 jeg takler ikke hund som lukter "parfyme" fra sjampo etter vask. Sykt kvalm å "feil"/kunstig lukt.
    • En selskapshund, "fuglehund" og en vokterhund.. 3 veldig forskjellige hunder i både størrelse,  type og bruksområde.  Hva lurer du på mer spesifikt? Det er ganske omfattende å skulle beskrive 3 hele hunderaser på generelt grunnlag.
    • Jeg tenker nok at dette handler mer om hvordan du samhandler med hunden enn om.at du er hovedmennesket.  Du synes synd på hunden og vier sikkert mer oppmerksomhet til disse uønskede dillene og når det hjelper å mase så maser man mer.  Sørg for at hunden får det den trenger, helst før den maser selv. Når man vet at hundens behov er dekket så kan man helt fint ignorere eller bare be den kutte ut å gå å legge seg.  På siden av det hele, hvorfor er du alene ansvarlig for at alle de andre i huset ikke skal forstyrres av denne hunden? Er den bare din? Og hvorfor ikke bare legge den på stua eller så skjermet som det går an å få det fra soverom?    Kommer du hjem fra jobb å ingen har vært på skikkelig tur med han så er det antagelig greit å bare gå ut først som sist, det har iallefall jeg alltid gjort. Gå en passelig tur, deretter inn å slappe av med god samvittighet. Å få de andre til å hjelpe til mer er nok en positiv ting for deg og skulle bare mangle, men det alene vil ikke nødvendigvis fikse masingen,  det handler nok mer om deg.
    • Jeg er ute etter en hund som skal brukes til soppsøk, evt. blodspor.    Men hvilken hund skal man velge? Jeg har vurdert både springer og cocker spaniel, men syns kanskje at det er mange «pyntehunder» og ikke så mange med fokus på nesa. Ikke at det er noe galt i det altså! Man har selvfølgelig ulik bruk for hunden sin🙌  Jeg vurderer derfor andre hunderaser men vil gjerne høre andres erfaringer/ meninger om både spaniel og andre hunderaser.  Selv driver jeg med jakt, og har en Vorsteh og en tysk Jaktterrier. Jeg har erfaring med nosework, blodspor og litt ettersøk. Begge hundene mine krever mye aktivisering og stimuli. Derfor er jeg ikke redd for en hund som krever mye. Gjerne mellomstor eller liten i størrelsen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...