Gå til innhold
Hundesonen.no

Roger Waters


Anettex

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har fått sitteplass billetter til Roger Waters den 26 juni på vikingstadioen!!! Gjett om jeg er glaaad!!! gleder meg så ufattelig mye!!

Måtte bare dele min store glede her på sonen!! Noen andre som skal der?

(til dere som ikke vet hvem Roger Waters er så har han hvert vokalist i bandet Pink Floyd, kjente sanger: another brick in the wall, wish you were her, high hopes)

Skrevet

heheh dere må bare komme dere å se!! 21000 billetter ble jo utsolgt på 6 timer! skal komme 3 fly med bare lys & lydannlegg!! Jeg er stor pink floyd fan!! gleder meg som en unge! :);)

selger billetter på finn & qxl...

Skrevet

ÅÅÅÅÅ!!

Jeg vil også!

Hele familien min skal.. men var det noen som forbarmet seg over Silje uten penger? NEIDA!

Skrevet

vi danner en stor gruppe å kommer bankende på døra til familien til silje å forlanger at de spanderer på henne denne rå bra konserten!!! :)

Skrevet

Men det er jo bare det at alle billettene er utsolgt... *snufse*

Og hvor gøy er det vel ikke å se at hele MSN listen min har skrevet "weee konsert" som signatur... :)

Skrevet

Skal på Norwegian Wood da han spiller dere den 14. juni. Gleder meg villt! det skal bli helt sjefs!

Roger Waters er bare absolutt helt sjef, og Pink Floyd generelt for den del. Går ikke en dag uten at det står på her.

Billettene til NW ble utsolgt på 18 minutter. Det er galskap!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...