Gå til innhold
Hundesonen.no

Boxer valpen Eddie


fearplay

Recommended Posts

Skrevet

HEI

Her er bilde av vår nye sønn Eddie,Er han ikke skjønn eller!?

Han er sønn til vår egen gammle Freddie,Og som vi har stoore forhåpninger til,både med tiden avl messig og utstillings messig,Men førs av alt en god familie hund.

Skrevet

Han er så herlig, har vært i sikla på bildene hos Rexob også. Han kommer til og bli knall, gleder oss til og følge ed på den gutten ja :icon_redface:

Skrevet

Her kommer det flere bilder av skjønnasen Eddie

Her er et kose bilde av mamma til vår Misty(hun røde til venstre)

Kos dere!!

Skrevet

Han er så herlig, har vært i sikla på bildene hos Rexob også. Han kommer til og bli knall, gleder oss til og følge ed på den gutten ja :(

Takk takk.Det tror vi også.Flere bilder er lagt ut av ham!!Kose gutten,hehe

Skrevet

Åååå for en herlig liten gutt ;) Jeg har en Snowboxerhann på 18 mndr, han er min 3 boxer. Når du først har fått deg en boxer, er det vanskelig å skifte rase :P Har selv kjøpt to SnowBoxervalper fra Rexob, Solveig har bare helt fantastiske boxere :P Lykke til med den nydelige sjarmøren :P

Skrevet

Åååå for en herlig liten gutt :P Jeg har en Snowboxerhann på 18 mndr, han er min 3 boxer. Når du først har fått deg en boxer, er det vanskelig å skifte rase :P Har selv kjøpt to SnowBoxervalper fra Rexob, Solveig har bare helt fantastiske boxere ;) Lykke til med den nydelige sjarmøren :P

Heisan

Må jo fortelle at mammaen kommer fra Rexob kennel!!Pappaen har vi selv.

Nuch NV 01-02 Gervelmark Flash Freddie for Walkon (Freddie)

Så nå er det 3 Boxere hjemme og 2 tisper ute på for avtale.

Venter løpetid på hun ene for tispen i desse dager så da blir det snart kull igjen her hos oss.

Skrevet

Heisan

Må jo fortelle at mammaen kommer fra Rexob kennel!!Pappaen har vi selv.

Nuch NV 01-02 Gervelmark Flash Freddie for Walkon (Freddie)

Freddie og Eddie? :P Kule navn ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...