Gå til innhold
Hundesonen.no

Slette bilder i photobucket


Marianne

Recommended Posts

Skrevet

Har fått beskjed om at jeg må slette bilder, har fylt opp mine 50 mb..

Går det ann å slette flere bilder av gangen...? Har jo nærmere 500 bilder, og det er PES å sitte å slette et og et! :icon_redface:

HJELP!!!!

Skrevet

Har fått beskjed om at jeg må slette bilder, har fylt opp mine 50 mb..

Går det ann å slette flere bilder av gangen...? Har jo nærmere 500 bilder, og det er PES å sitte å slette et og et! :icon_redface:

HJELP!!!!

Kan du ikke bare lage en ny konto?

Skrevet

Joda, jeg har gjort det også, men kommer ikke inn på den nå, av en eller annen grunn. Kommer inn på den gamle da.. :rolleyes: Finnes det ingen mulighet for å slette flere bilder av gangen?

Skrevet

Du kan slette mangen bilder på engang.. :P

(Bildet tatt fra tråden til Julie om Photobucket)

7.jpg

Men du ser ruten ved siden av "tittelen"? Den krysser du av. :icon_redface:

Også etterpå trykker du på knappen: Delete selected, nederst til venstre.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...