Gå til innhold
Hundesonen.no

WebMaster sele og potesokker


Recommended Posts

Skrevet

Har veldig lyst å kjøpe sånn WebMaster sele (Ruffwear), syns den virker god!

Noen som har prøvd den? Er det noen som vet hvor den er billigest? Er ganske dyr på canis da!!

Noen som vet om noen bra potesokker?

Skrevet

Webmasteren kan ABSOLUTT anbefales!

Super sele! Veldig god passform, og godt polstret, sånn at det ikke blir gnagsår o.l. Greit med håndtak også, hvis hunden skal over høye ting ;)

Passer til tur, trekk (det lille vi har gjort det :)) og sykling

DSCF3638.jpg

Sååå fornøyd med å gå med selen inne :)

jeg kjøpte dem på Canis ja... og betalte hele blodprisen :P Men er absolutt verd det! jeg har aldri hatt bedre sele!

Skrevet

Hei. noen som har erfaring med denne sela til minijatyr hund. Leo skulle had seg sele. og denne virker å være mit i blinken. :) Men er det domt å kjøpe sele når han bare er 3,5 måner ?

  • 2 weeks later...
Skrevet

Det som er dumt med å kjøpe sele så tidlig, er at han trolig vokser fra den etterhvert!

www.zoosupply.no har ofte bedre priser enn canis. Ser de er litt utplukket på webselene, men man kan jo maile dem og høre??

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...