Gå til innhold
Hundesonen.no

FY FAEN!


Andreassen

Recommended Posts

Skrevet

Dette var jo helt forfærdeligt :D

De kan da ikke bare tro at de kan skyte hunden fordi de ikke kan roe den. Hvad havde de troet #-o

Håper de tjenestemenn kommer til og bøde for dette.. At de mister jobber og ryger en tur bag tremmer for dyremishandlingn :lol:

Skrevet

Ja, de blir nok mye roligere etter å ha blitt spraya med pepperspray :D ARGH! Blir så sinna, har ikke ord.

Hadde skutt snuten sjøl, hadde det vært mine bikkjer!!!!

:lol::D:D:D:D:D:D

.........*************** :D

Skrevet

Helt utrolig :-o

:D

:(

Hvem hadde vel ikke blitt sint av å bli tauet vekk i en bil, være i bile ei et døgn, og så bli sprayet med pepperspray!!!!!!!!!!!!!

De menneskene skulle ikke fått arbeide som politi :D

Skrevet

Har vert dårlig i hele dag eg Flaming At dette skal gå ann er helt uvirkelig. Men eg er klar for å kjempe for denne saken her, og håper virkelig at folk er med å støtter dette..

Det er vanselig å vite hva man skal si i en sånn sammenheng.. arh.. :(

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...