Gå til innhold
Hundesonen.no

Noen fra Osterøy med hund her?


alisha

Recommended Posts

Skrevet

Jeg bor på osterøy og har en dalmatiner, lurte på om det var noen fra Osterøy med hund her inne?;P

  • 2 weeks later...
Skrevet
Heisann!

Bor på Breistein nå, men har bodd på Osterøy tidligere:)

Åh ja, stilig:D Åssen hund har du? Tispe eller hannhund? Hvor gamel er den?:hyper:

Skrevet
Har en working kelpie han på et og et halvt år:) hva er din da? har aldri møtt en dalmantiner i virkeligheten faktisk:P

Har du aldri møtt en dalmatiner???:blink: Jeg har ei dalmatiner tispe som blir 1 år i mars:) Er han lydig og sånt eller?:ahappy: Kanskje vi kan trene bikkjene sammen osv?:blink:

  • 2 months later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...