Marthe Skrevet 7. Mars 2006 Rapporter Skrevet 7. Mars 2006 Nå når jeg kom hjem fra tur så jeg at den ene hunden blødde veldig på den ene kloa. Det viser seg at hun har kuttet en stor del av den. Hva skal jeg gjøre? Bør hun bare gå med den slik som den er, eller skal jeg bruke hundesokk på ? Noen salve eller noe som jeg skal smøre på?
Ricco Skrevet 13. Mars 2006 Rapporter Skrevet 13. Mars 2006 Nå når jeg kom hjem fra tur så jeg at den ene hunden blødde veldig på den ene kloa. Det viser seg at hun har kuttet en stor del av den. Hva skal jeg gjøre? Bør hun bare gå med den slik som den er, eller skal jeg bruke hundesokk på ? Noen salve eller noe som jeg skal smøre på? Det spørs jo hvor mye av kloen som er vekk... Er det helt inn på nerven?
janne&kenny Skrevet 13. Mars 2006 Rapporter Skrevet 13. Mars 2006 jeg ville ha gått til dyrlegen for sikkerhets skyld:)
Marthe Skrevet 13. Mars 2006 Forfatter Rapporter Skrevet 13. Mars 2006 Det spørs jo hvor mye av kloen som er vekk... Er det helt inn på nerven? Ja, det var over det også. Ca 2/3 var vekke. Det er noen dager siden nå. Hun hadde sokk på de første dagene. Nå går det helt fint. Hun plages ikke med det i det hele tatt
Ricco Skrevet 13. Mars 2006 Rapporter Skrevet 13. Mars 2006 Ja, det var over det også. Ca 2/3 var vekke. Det er noen dager siden nå. Hun hadde sokk på de første dagene. Nå går det helt fint. Hun plages ikke med det i det hele tatt Ok. Men når det er så mye så bør du passe godt på og se om det blir betent. Trur nesten om du hadde gått til vetrinær så hadde han fjernet den..
Marthe Skrevet 13. Mars 2006 Forfatter Rapporter Skrevet 13. Mars 2006 Ok. Men når det er så mye så bør du passe godt på og se om det blir betent. Trur nesten om du hadde gått til vetrinær så hadde han fjernet den.. Tusen takk Jeg skal passe godt på, kan godt henne jeg tar en tur til vett`n også. Det er bare at hun tåler alt Gir ikke beskjed om noen ting. Hun har aldri haltet eller klaget seg over den. Det var jeg som viste henne det... Men selvfølgelig er ikke det noen grunn til å ikke å gå til vett`n. Hvis det har noe å si, er det den kloa nr 2 fra venstre på den venstre baklabben.
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar