Gå til innhold
Hundesonen.no

på tur i fineværet


Birte

Recommended Posts

Skrevet

Endelig har vi fått flott vær her i Bergen ;) Og da måtte jo jeg løpe ut på tur, og selvfølgelig ta med kameraet!

IMG_1578.jpg

IMG_1581.jpg

IMG_1582.jpg

Stoppe opp og posere litt B)

IMG_1586.jpg

Sico på toppen av Geitanuken

IMG_1592.jpg

IMG_1603.jpg

IMG_1616.jpg

IMG_1619.jpg

IMG_1655.jpg

IMG_16554_0001.jpg

Skrevet

Åh, så flott tur dere så ut til å ha der! Jeg blir rent misunnelig på dere ;-) Jeg forsøkte på det samme i går i Canadaskogen, men det gikk helt skeis ;-)

Tollere er så fantastisk nydelige!

*Sukk*

Skrevet

hihi.. Alltid koselig å høre skryt om gutten min ;) Det var en virkelig fin tur, ja.. Han fikk løpe mye fritt, leke litt med hunder også prøvde vi oss på litt spor ;) kjempemoro, og været var ikke akkurat nedtur heller ;)

Skrevet

hihi.. Alltid koselig å høre skryt om gutten min ;) Det var en virkelig fin tur, ja.. Han fikk løpe mye fritt, leke litt med hunder også prøvde vi oss på litt spor ;) kjempemoro, og været var ikke akkurat nedtur heller ;)

Hvor gammel er han forresten?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...