Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Søker Maltipoo F1 hann for parring i Stavanger. 
Jeg er erfaren hundeeier og har hatt kull tidligere. 
Min tispe er 3,5 kg. Så en hann må være ca. Samme vekt. 
ta kontakt for en hyggelig prat. 

  • 9 months later...
  • 5 months later...
Skrevet
På 4/28/2023 at 6:32 PM, Kikkie skrev:

Hei! 

Kan ikke du sende meg ei melding om hva du søker etter i en Maltipoo han? ? Har en veldig straks kjønnsmoden maltipoo han som jeg vurdere å leie ut til parring ?

Hei! Hvor holder du til? Vi er på leit etter maltipoo hann som kan parres med vår tispe. Hva farge er han? Leter etter brun

  • 4 weeks later...
Skrevet
På 10/3/2023 at 2:54 PM, Hannhund søkes skrev:

Hei! Hvor holder du til? Vi er på leit etter maltipoo hann som kan parres med vår tispe. Hva farge er han? Leter etter brun

Hei! Vi har en Maltipoo hann som er 18 mnd gammel nå. Han er blanding av 1/4 malteser og 3/4 toypuddel. Fargen er brun, men den mørkebrune valpefargen har gradvis blitt til en lysebrun farge. Han har et supert lynne, er veldig glad i mennesker og andre dyr, interessert i å lære, og selvsagt nydelig å se på. Vi holder til på Gjøvik i Innlandet. Ta gjerne kontakt om det kunne være av interesse :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
    • Har du forsøkt med bare en hund alene med en kattunge? Jeg har heller ingen erfaring med dette, men fra å introdusere miniatyr valp til voksen mellomstor hund. Det tok litt tid før de var gode venner. Jeg ser for meg at kanskje senior alene med en kattunge i fanget..? Samtidig øker det jo stress veldig om den andre holder konsert i rommet ved siden av.   Edit: Har du forsøkt kattungene i bur med hundene fri? Jeg husker det sjalusidrapet en rottweiler begikk på en toåring for noen år siden, hvor jeg er hellig overbevist om at måten de brukte buret på var en tungt medvirkende årsak. Når ungen kom på besøk ble hunden satt til side i bur i sitt eget hjem, i stua, mens mamsen dens ignorerte den og begikk kos og lek med ungen på gulvet og i sofaen rett foran den. Drapet ble begått en dag hunden var forvist til hagen mens ungen var inne med matmor og fikk forsyne seg selv fra fryseren midt i glaninga på hunden, hvorpå det bikket fullstendig over for den. Jeg tror ikke det var jakt, men ren sjalusi og ressursforsvar.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...