Gå til innhold
Hundesonen.no

Innredning VW Caddy Maxi


Recommended Posts

Skrevet (endret)

Har akkurat kjøpt meg en caddy maxi og trenger tips/inspirasjon til innredning og lagring. Har lyst til å lage dobbeltgulv med skuffer, men jeg trenger tips her. Tenker å lage selv istedenfor å kjøpe ferdig. Regner med flere har caddy, og at noen kanskje også har gjort smarte ting for å ha en funksjonell hundebil? Har også lyst til å ha mulighet til å overnatte i bilen, men trenger ikke å være noe fancy ?

Endret av Rusle
Skrivefeil
Skrevet
4 timer siden, Rusle skrev:

Har akkurat kjøpt meg en caddy maxi og trenger tips/inspirasjon til innredning og lagring. Har lyst til å lage dobbeltgulv med skuffer, men jeg trenger tips her. Tenker å lage selv istedenfor å kjøpe ferdig. Regner med flere har caddy, og at noen kanskje også har gjort smarte ting for å ha en funksjonell hundebil? Har også lyst til å ha mulighet til å overnatte i bilen, men trenger ikke å være noe fancy ?

 Finnes en del løsninger i denne tråden, selv om en del bilder har detti ut. Vurderte selv å ha enkeltbur i dybden med et ut bak og et ut sidedør, for å kunne sove ved siden av i lengden, i forrige kassebilen gjorde jeg det flere ganger, men finner ingen bilder av det. 
Har derimot bilder av gulv bygd selv i en gammel bil

150036766_247126786875986_1254237894802121904_n.jpg

150371842_249221873364629_1592342191889288372_n.jpg

150438989_182917310256996_2349186094194345864_n.jpg

  • Thanks 1
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...