Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Er så stolt av søsteren min Ina, som har laget dette fantastiske veganske produktet.
MYE arbeid er gjort, men det trengs store summer egenkapital for å få et lite firma opp og gå. 

Du kan bidra ved å gå til denne linken. Her finner du også mer informasjon om produktet- se videoen og scroll nedover for å lese mer om QUINI <3 
https://bidra.no/…/null/1ba33ef1-9815-497f-9fc1-82dfee908b59
Vi trenger hjelp for å få dette fantastiske, sunne, bærekraftige, MELKEFRIE og GODE produktet i hyllene! 
Du kan bidra ved å vippse, eller du kan velge "belønning" (der du også kan få produkter tilsendt- se høyresiden av linken). 
ALLE monner drar :)


 Kjenner du kanskje noen som også kunne tenke seg å bidra? Del- del! 

  • Like 1
Skrevet
14 minutter siden, WelshenNemi skrev:

Står det kan hentes sentralt i Bergen. Vet du hvor det vil si?

Det blir på en veggisrestaurant, men det er ikke helt avklart hvilken enda ?

Skrevet
22 minutter siden, Yodel skrev:

Det blir på en veggisrestaurant, men det er ikke helt avklart hvilken enda ?

Ja ok. Bor ikke i Bergen, så er et stykke å hente ? kunne tenkt meg å smake.

Skrevet
52 minutter siden, WelshenNemi skrev:

Ja ok. Bor ikke i Bergen, så er et stykke å hente ? kunne tenkt meg å smake.

Ja, men du KAN smake :D
Om du velger "belønning" (på høyre side om du scroller ned på linken) kan du bidra- men samtidig velge smaksprøver, eller t.o.m. abbonemment :)

Skrevet
13 minutter siden, Yodel skrev:

Ja, men du KAN smake :D
Om du velger "belønning" (på høyre side om du scroller ned på linken) kan du bidra- men samtidig velge smaksprøver, eller t.o.m. abbonemment :)

Ja var det jeg gjorde, men sto at det måtte hentes i Bergen.

Skrevet
2 timer siden, WelshenNemi skrev:

Ja var det jeg gjorde, men sto at det måtte hentes i Bergen.

Det er flere belønninger, den første må hentes. Den som er hakket lenger ned leveres ?
Dvs. "6 quini sendt hjem"
  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...