Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Alle tidene er sånn ca, med slingringsmonn på type 15 minutter +-

09:00, ish, går alarmen, men jeg husker først å ta bilde når vi jeg står ute på plenen og venter på at Koda skal finne det perfekte stedet for dagen

mnt5u5E.jpg

10:00, drikker jeg te

JBVa9Xe.jpg

11:00, henter vi frem haglene fra våpenskapet og gjør oss klare til å dra på skytebanen. Veeeeldig treg morgen.

h3Ipela.jpg

12:00, er vi nesten fremme på skytebanen

J6Wimfv.jpg

13:00, ble det ikke noe bilde, for da var det jeg som kjørte bilen, på vei hjem fra skytebanen

14:00, gjør vi ett stopp på veien

rtJBLFo.jpg

15:00, er jeg hjemme, og det er to bikkjer som gjerne vil ut på tur (igjen)

IIF9tpj.jpg

16:00, har jeg pakket ferdig sekken

Ho36gSJ.jpg

17:00, kommer ett til av folkene hjem

GK64rKK.jpg

18:00, friserer vi pote-pels

cqE5CFz.jpg

19:00, sitter jeg og venter på at pcen skal oppdatere seg

gtITTHV.jpg

20:00, er vi endelig kommet oss ut på tur :drool:

mkF8CJW.jpg

21:00, har jeg så vidt begynt å sette opp leir

cFBkSwO.jpg

22:00, er det begynt å bli mørkt, og jeg prøver en ny turmat sak, mens bikkja sitter og ser ut i skogen

zmKK0bi.jpg

23:00, er jeg gått inn i teltet, og leser i min bok

vhzM5PE.jpg

rett før 24:00, legger jeg bort boka og tar kvelden

xTcCNXe.jpg

  • Like 9
Skrevet

Så deilig med telttur :D jeg blir alltid så imponert av folk som klarer det. I mitt hode er det så mye tiltak :P

veldig greit å gjennomføre når skogen er rett i bakhagen :ahappy:

Perfekt avslutning på dagen da! Setter du opp teltet alene?

Yep o:

Så ut som en flott dag :)

Kan det stemme at dere var på Løvenskiold? Syntes bare det så veldig ut som Østern brug (stallen) på høyre side på bildet.

Løvenskiold er korrekt!

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...