Gå til innhold
Hundesonen.no

Sjarmtrollene


Anne

Recommended Posts

Skrevet

Siden deres er fin den :icon_redface:

Har ett tips da, men du sier jo at du holder på med å ordne på den så det kan jo tenkes at du har sett det selv...

Jeg personlig syns det ble litt mye "hopping" mellom sider, jeg synes menyen kunne ha vært til venstre på litt flere av sidene dine ( som f.eks "kurs/foredrag")...

Masse flotte bilder av Aro & Shaylee!

Gjesteboken er signert :)

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Skrevet

Hva syns dere? Noe som bør forandres?

Jeg er veldig fornøyd med denne, har holdt på lenge. Den er ikke så fanzy som mange andre sine, men til å være meg synes jeg den er bra ;)

Skrevet

Siden så veldig oversiktelig og fin ut... Kjempe fine farger som macher hverandre :D Syns du skal være fornøyd jeg alså :)

Skrevet

Den er ikke så fanzy som mange andre sine

Har sett veldig mye som er mye dårligere enn dette! Du har all grunn til å være fornøyd :)

Hvis jeg skal peke på noe som kan forbedres, må det være det at når du klikker på en av linkene på undermenyen under Aktiviteter, så får du dobbelt opp med den samme menyen.

Skrevet

Flott side Anne! :)

Fine farger som matcher og oversiktelig.

Der der det står adressen på toppen av siden din kunne du kanskje brukt en annen font for å friske opp siden litt mer?

Ellers er det fortsat dobbeltmenyer på Aro og Shaylee, men dette jobber du sikkert med for å få bort :D

En fin side med masse interresant både å lese å se på!

Skrevet

Flott side Anne! :D

Fine farger som matcher og oversiktelig.

Der der det står adressen på toppen av siden din kunne du kanskje brukt en annen font for å friske opp siden litt mer?

Ellers er det fortsat dobbeltmenyer på Aro og Shaylee, men dette jobber du sikkert med for å få bort :D

En fin side med masse interresant både å lese å se på!

Hos meg er det ikke dobbeltmeny på Aro og Shaylee :D Bare på Aktiviteter, men det har jeg ikke fikset ennå... Gidder noen andre gå inn å se?

Skrevet

hei,

om du hiver på noe a:hover effekter, så blir det bra saker :-)

stå på.

Hiver på hvaforno ?

Nå har jeg forandret det det med aktiviteter, og lagt på ny skrift...

Er ikke helt fornøyd med den der ekstra lingjen som kommer opp på Aro, Shaylee, Aktiviteter og Linker... Noen forslag???

Skrevet

Sikkert mange som kan hjelpe deg, men jeg klarer ikke det før jeg har kodeoppsetter dit for siden til f.eks Aro..

  • 2 weeks later...
Skrevet

Hiver på hvaforno ?

Nå har jeg forandret det det med aktiviteter, og lagt på ny skrift...

Er ikke helt fornøyd med den der ekstra lingjen som kommer opp på Aro, Shaylee, Aktiviteter og Linker... Noen forslag???

a: hover er vel en annen måte å si "fargeforandring på linken når du holder over den med pila" om jeg ikke tar feil?

feks: www.hundesonen.no holder du over denne forsvinner understreken og fargen blir rød.

Jeg hadde det samme problemet som deg, jeg løste det ved å sette to sider inne i hverandre, noe som er kjempetungvindt å unødvendig, heldigvis fikk jeg hjelp og er nå fast tilhenger av denne koden ;)

Legges under Head, men over overskriften din ;)

<table width="90%">

<tr>

<td align="center"><a href="link til siden du vil linke til feks sommertur_shaylee.htm" target="innhold">navn på side</a></td>

<td align="center"><a href="link" target="innhold">navn på side</a></td>

<td align="center"><a href="link" target="innhold">navn på side</a></td>

<td align="center"><a href="link" target="innhold">navn på side</a></td>

</tr>

</table>

<hr />

Kontakt meg gjerne på msn/pm om det er noen spm om dette.

  • 2 months later...
Skrevet

a: hover er vel en annen måte å si "fargeforandring på linken når du holder over den med pila" om jeg ikke tar feil?

feks: www.hundesonen.no holder du over denne forsvinner understreken og fargen blir rød.

Hvordan får jeg til dette? Har laget en brun side under "Theme" og der har jeg krysset av at alle linkene skal være sorte...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En dyrlegesjekk er absolutt lurt. Hun kan ha helseproblemer som gjør at hun ikke tar opp næring riktig. Hva dyrlegen sjekker kommer helt an på vurderingen av hunden, rase, vekt, hva hun spiser osv. Jeg antar du har prøvd ulike fõr og fõrtyper? Har du prøvd å gi mat til ulike tidspunkter? Det som funket best for min småspiste hund var å gi lite nok til at han alltid spiste opp. Du kan jo bare tenke deg selv om du ikke har matlyst, og stadig får servert mer mat enn du orker. Jeg fôret også en kombinasjon av rått og tørt, og varierte mellom typer og merker. Å ha litt lakseolje over maten kan også hjelpe.
    • Jeg har en tynn hund på 2 år og hun er fullvoksen for lenge siden. Hun har alltid vært tynn og spinkel sånn at ribbeina og knoklene stikker ut. Har prøvd å få henne opp i vekt. Er det noe jeg kan gjøre? Bør hun da ha en dyrlegesjekk men hva gjør dyrlegen da? Er det noen som har erfaring med en småspist hund? Har prøvd flere for og hun er like tynn. 
    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...