Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Tispa mi på 4,5 år hadde kull på forrige løpetid. Under denne løpetida som var no, utvikla ho ein klump på bakerste patte. Der var aldri tendensar til melk, men kom blod ut.

Dyrlegen trykte ut alt den gangen, og alt ble bra igjen. Så kom det igjen tre uker senere. Da ble ho satt på antibiotika. Nå har ho gått på det i ti dagar. Ho er fortsatt blå rundt patten, ho har en klump, litt større enn ei ert, som er løs og bevegelig.

Ein kan sjå den gjennom den tynne huda, men det virkar ikkje smertefullt. Likevel synes eg det er litt rart. Ser nesten ut som ei tjukk blodåre som ligg ut i huda som ein klump. Må nok gjere eit nytt forsøk på dyrlege i veka som kjem.

Håpte derimot noken har erfaring med liknande?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
    • WOW!! Grattis😍🥳 Superbra jobba!!
    • Gratulerer så mye. 👏🤩
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...