Gå til innhold
Hundesonen.no

Erfaringer med Fortekor?


xxx12345
 Share

Recommended Posts

Ikkje eit veldig hjelpsomt svar, men pensjonisten min har gått på fortekor i fleire år, og søv mykje. Eg merka ikkje forskjell på trøtthet før medisinering og etter, men han har andre diagnoser som kan vere orsak til trøtthet og slapphet, pluss alder.

Han er på ingen måte for trøtt til å vere med på tur eller å trene, men kan bli så engasjert at me må for eksempel alltid late som at han ikkje skal vere med, og kan ikkje kle på han før sekunder før me går ut døra, ellers sliter han seg ut av forventningsglede.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Forrige hunden gikk på det og jeg husker at han var mer sliten. Om det var pga dårlig hjerte eller medisiner er jeg ikke helt sikker på, men jeg husker at han sov en del mer ja.

Han kunne være med på turer og var alltid klar for det (måtte jo tisse en del mer med fortekor også), men ble raskere sliten på tur.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...