Gå til innhold
Hundesonen.no

Problem: tekstene blir markert som lest v. innlogging


Recommended Posts

Skrevet

Hjelp!! Dette er utrolig irriterende. Innimellom ved innlogging, så blir ALT merket som lest (og nei, jeg får faktisk ikke til å lese absolutt alt, så dermed vet jeg jo at det er noe galt ;-)). MEN, etter det virker som om hvis noen skriver et nytt innlegg ETTER at jeg har logget meg på, så blir dette registrert som nytt... Og ja, jeg bruker firefox :wink:

Hva kan jeg gjøre. Er det noe som er "fullt" eller noe, hehe..

Eller prøver noen å fortelle meg at jeg ikke må sitte her inne eller noe?

=D>

Skrevet

Hvis det først skjedde nå, så kanskje det har noe med server problemer å gjøre eller noe???

Rart er det iaf (og ja, enormt irriterende ;-)), men vi overlever det sikkert. Håper bare at det er noe jeg selv kan gjøre for å få orden på det!

:wink:

Skrevet

NEI, skjer idag også!!! Arg dette er utrolig irriterende. Har ikke oversikt over hva som er nytt eller ikke. Klart jeg kan bruke lengre tid, men når det først finnes en slik funksjon som skal "lette" hverdagen for oss tytesyke, så hadde det vært fint om det fungerte... buhuuu :)

Skrevet

Prøvde det nå, håper jeg iaf. Er litt "grønn" inne på firefox, men tok å "slettet private data", så antar jeg at informasjonskapsler er det samme som cookies..

Skrevet

Jeg har krysset av for at jeg blir logget på automatisk.

Men om jeg er inne på hundesonen og går ut også kommer tilbake så er alle blåe..er det normalt?? Veldig irriterende. :oops:

Skrevet
Jeg har krysset av for at jeg blir logget på automatisk.

Men om jeg er inne på hundesonen og går ut også kommer tilbake så er alle blåe..er det normalt?? Veldig irriterende.  :oops:

Flott at det ikke "bare" er oss juniorer her inne, men også andre som har vært her lengre.. man føler seg mindre "blond" av sånt ;-) :)

Skrevet

om topicer dere ikke har lest er markert som lest ( altså blå) kan dere også trykke oppdater ikonet på verktøylinjen helt øverst, over fleltet der man skriver inn adresser. da pleier det og fikse seg hos meg hvertfall :) om du ikke er logget inn er også alle feltene blå :D

Skrevet

Hmm høres rart ut. Men gidder ikke se på dette nå som vi er ved og flytte over til et nytt forum. Regner med det systemet er bedre der.

Hehe, ja, det skjønner jeg jo. Får si ifra hvis jeg sliter med det samme nå. Enda har jeg ikke merket noe iaf..

:D

Skrevet

Har du prøvd å slette Cockies? (eller hvordan man nå skriver det. :oops: )

Hehehe - ikke for å mobbe, men med den skrivemåten, fikk innlegget ditt en litt annen, litt grovere mening enn jeg tror du egentlig mente :icon_fun:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...