Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg må dessverre selge min flotte hundebil pga et hus som vi ikke får solgt. Den er kjøpt på nyåret, etter lang tids leting etter den "perfekte" hundebilen.

Det er en Suzuki XL7 2006 modell. Den har kjørt 114 850 km. Godt vedlikehold, pen bil. Den er registrert på grønne skilter, så det er stooooor plass bak. Men seter medfølger og kan monteres i ( ettersom hva jeg har forstått kan de om 2 år monteres i uten avgift).

Bilen har en kraftig V6 motor med 184 hk. Lavgir, tohjuls og firhjulstrekk. Super vinterbil og trekk- bil. Automatgir, Fin å kjøre.

Sotede ruter bak, takluke, skinnseter, air condition og det man trenger for en fin tur.

Helt nye vinterdekk.

Hvis en sonis er intr. selges den med Variogate universalgrind i hvis ønskelig. Verdi 3000 kr. (den er også kjøpt i år)

Alle servicer fulgt. Tok en service i vår. Eu-godkjent på mandag.

Pris 125 000 kr + omregavgift.

Høres det interessant ut, er det enkelt å komme seg hit med fly og båt. Jeg henter. Kan også tilby en hyggelig weekend her hos oss før kjøring hjem hvis det er ønskelig. :) (har god plass til overnatting)

Flere bilder og mer info kan sendes.

post-41-0-47761000-1413662291_thumb.jpg

post-41-0-33774500-1413662340_thumb.jpg

post-41-0-87513600-1413662653_thumb.jpg

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...