Gå til innhold
Hundesonen.no

Hundetreff i Sandefjord ?


Recommended Posts

Skrevet

Jeg har nok ikke mulighet i helga, kan ikke love noe neste helg. Mer tid på nyåret!? Ja, det er vel på formiddagstid i helgene som er best nå i mørketida.

Jeg ønsker ikke en samlet tur i starten (da må det være med avtand). Hovedtyngden vi må trene på, er passering og trening med forstyrrelse. Og da hjelper det ikke om han "kjenner" de fleste... Men jeg kan gjerne komme å hilse på dere først bare meg☺

Skrevet

Ja! Fanken, må ta det opp igjen på nyåret, denne dumme lappen!!

Denne helga får jeg det nok ikke til uansett, men kunne dere tenke dere neste lørdag? Vi kunne jo samles for tur, lp og ringtrening. Ta med mat og drikke og varme klær. Men blir det crappvær kan vi godt skippe det.

For da har jeg nemlig en uke på å finne noen til å kjøre :) Skal høre med kompisen min om han kan neste lørdag, for hundene hans trenger masse ringtrening!!

  • Like 1
  • 4 weeks later...
Skrevet

Vi har fått låne den ene ridehallen på Melsom vgs. i dag etter kl 20:00, om noen vil slå følge! :flowers:

Underlaget er fin sand, stabilt å både gå og trene på. Om noen er interessert så er det bare å sende meg en PM så skal de få telefonnummeret mitt om nødvendig, vi er enn så lenge bare 2 stk som skal. Enkelt å finne frem med bil, 130-bussen går forbi fra Tønsberg og Sørby, inkludert forbi jernbanestasjonen på Stokke og Tønsberg.

Rally lydighet, lydighet eller hva den enkelte føler for!
Vi holder på med begge deler og har litt rekvisitta till hver av sportene.
Vi skulle gjerne fått sneket inn en fellesdekk og tannvisning selv.

Gi gjerne et pip om du kommer, og med eventuelt hvor mange hunder slik at vi er forberedt på hvor mange som skulle dukke opp :ahappy:

  • 9 months later...
Skrevet

I Sandefjord er det alltid hundetreff på granholmen (utenom campingsesongen) rundt 12-13 tiden, vet det er en stund siden du spurte [emoji87] Men bedre sent enn aldri [emoji6][emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...