Gå til innhold
Hundesonen.no

Selger/gir vekk diverse hundeting: Puppia sele, Ezydogsele, pawz..


Recommended Posts

Selger litt diverse ting som bare ligger å støver ned. Kjøper betaler porto.

IMG_3755_zpsb5ce7c26.jpg

DSC01241_zps68562b6b.jpg

Puppia Ritefit sele i str. M. Justeringsmuligheter både i hals og rundt magen. Lite brukt, men med noen små flekker her og der. Men ingen store synlige flekker eller slitasje. (Orbiloc-lykta følger ikke med) Selges for 100 kr.

DSC01236_zpsb1ff9c45.jpg

12 pak. Paws i størrelse x-small. Kun fire av de som er prøvd på, ikke brukt noe ute. Selges for 100 kr.

IMG_3754_zpsd178b00c.jpg

Bæsjeposer fra biltema. Uåpnet. Gis bort.

IMG_3753_zpsb0f187b8.jpg

Flexi mini svart. 3 meter lang line. Passer til hunder opp til 8 kg. Lite brukt. Selges for 50 kr.

IMG_3752_zps33ba1e2e.jpg

Reiseskål i stoff. Noen flekker utenpå som lett kan vaskes vekk. Gis bort.

IMG_3751_zps4607dbb2.jpg

Flippy flopper frisbee, selges enten samlet eller hver for seg. De flyter i vann. Selges for 20 kr stk eller 30 kr samlet.

IMG_3750_zpsdde96062.jpg

IMG_3749_zps43f0eda2.jpg

Ezydog sele i str. Small. Lite brukt av bretonvalp, derfor noen hår på brystplata. Men kan enkelt fjernes. Ingen synlig slitasje, kun en skrape på logo på ene klipsen - se første bildet. Selges for 100 kr.

DSC01252_zps377e83f5.jpg

Hurtta Motivation godbitvske mini. Selges for 50 kr.

Endret av førstegangs
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg er interessert i både Puppia og Ezydog selen, må bare undersøke litt ekstra om det kan passe en sheltietispe, men jeg trooor det. Og isåfall tar jeg gjerne med reiseskål også :ahappy:

Den er grei! Tror nok det skal passe en sheltietispe, for puppia selen er for stor til min dvergpuddel selv om den er på innerste stramming rundt magen, og Ezydog selen kan jo stilles både rundt bryst og mage ganse stort ;) Men jeg holder tingene av til deg til du sier ifra når du vet om det passer :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...