Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hvis vi har flaks nå, blir det tur til Værnes Trondheim for Donna, yngstejenta og meg! Har tenkt å leie bil, som er stor nok til plass til flybur og bagasje.

Noen som vet hvordan det er å leie bil med hund?

Drømmen er å kunne leid bobil. Hadde vært kjekt å leke turist, ta det med ro og se oss omkring :-)

Noen som vet?

- bobil har jeg saumfart nettet, for det frister absolutt mest!

Tips mottas med takk! For alt jeg vet, kanskje noen, kjenner noen, som kjenner noen som vil leie ut bobilen sin?

Det er fra ca 12. august til 20.8. Vi skal på treningsopphold, og får vi det til, gleder vi oss vilt.

Skrevet

Så hyggelig! De linkene har jeg ikke sett, og ellers er jo ALT utleid langt utpå høsten 2015.

Det hadde vært så koselig, sove et nydelig sted en bare ser, og ta noen dager ekstra.

Enviado desde mi iPhone con Tapatalk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...