Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Sammenleggbart canvasbur H68 B69 D100 Åpning i topp og front Fargen er mer burgunder enn bildet viser. Selges kr 500

post-6077-1390856938,4845_thumb.jpg

Sort puppisele str S kr 100

post-6077-1390857143,4069_thumb.jpg

Kennel refleksdekken str XS kr 50
Rygglengde og omkrets: http://www.hundeutst...nnel-p-776.html

post-6077-1390857197,8332_thumb.jpg

Refleksbånd 175 cm kr 50

post-6077-1390857305,6573_thumb.jpg

3 skåler til liten hund kr 30 pr stk

post-6077-1390857411,1098_thumb.jpg

Hurtta regndress str 252 kr 200

post-6077-1390857507,4953_thumb.jpg

Jakke i fuskepels til rygglenge 30-40 cm kr 50 post-6077-1390857574,4672_thumb.jpg

Sikkerhetssele str M kr 50 (brukt til dalmisvalp/unghund) u9ada4yv.jpg

Transportveske til liten hund, kan også brukes som ryggsekk. Kr 100
http://nebbogklor.mamutweb.com/Shop/Product/Connor-ryggsekk-sortbl%C3%A5/2882

qysubuse.jpg

Skrevet

Så bra! Da sier jeg vel egentlig at jeg tar det! :D skal du ha noe i porto?

Ser ut som portoen skal komme på 150,-, men i verste tilfelle 249,-

  • 2 months later...
Skrevet

Er den lille veska solgt? Tror du den kan henges på et sykkelstyre eller er den for stor til det? :)

Har den enda.

Ikke prøvd å ha den på sykkelstyret selv, så tør ikke svare på det :)

  • 3 months later...
Guest Jonna
Skrevet

Alt er solgt, kan mod slette tråden?

Da rapporterer du tråden. Er ikke sikkert de leser dette innlegget ditt :)

Skrevet

Da rapporterer du tråden. Er ikke sikkert de leser dette innlegget ditt :)

Prøvd det flere ganger før, med andre salgstråder, men ser ikke ut til at rapportene leses, så prøver det slik denne gangen

Skrevet

Prøvd det flere ganger før, med andre salgstråder, men ser ikke ut til at rapportene leses, så prøver det slik denne gangen

Eller så er det vel kanskje andre ting som prioriteres enn å stenge tråder det ikke er noe hast med, særlig nå i disse ferietider tenker jeg da.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skrevet

Eller så er det vel kanskje andre ting som prioriteres enn å stenge tråder det ikke er noe hast med, særlig nå i disse ferietider tenker jeg da.

Sent from my iPhone using Tapatalk

har prøvd for mange måneder siden, 2-3 ganger, ikke bare nå ;)

Skrevet

Har stengt tråden, sånn som vi gjør når det aktuelle er solgt. Trådene blir ikke slettet. Den andre tråden din, som du rapporterte for mange måneder siden, er også stengt, og har vært det i mange måneder.

Moderator SoppenCamilla

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
    • Hei! Jeg har en Engelsk Toy Terrier gutt på litt over 4år. Han mister nesten all pels på vinteren for så å bli litt bedre på sommeren. Har pels på hodet og labber og litt på ryggen. Men han er så å si nakenhund nå. Pratet med ei som hadde samme problemet med sin Dvergpincher. Men så var det ei venninne av hu som passet hunden i en måneds tid. Og hun hadde visst byttet ut fôret og hunden hadde plutselig fått fin pels over hele. Hun husket ikke hvilket fôr det var, men hun trodde det ble solgt på butikken. Jeg bruker Royal Canin Small Dogs. Og det hadde hun og brukt, men hun synes ikke det var et bra fôr... Har en gutt til som har helt fin pels. De spiser de samme tingene. Ingen av de tåler noe med and i, de blir skikkelig dårlige i magen av det. Lurer på om det er noen andre som har hatt samme problem med sin hund og funnet en løsning?  Det skal sies at han er veldig følsom til vaskemiddelet vi bruker når klærne hans vaskes så vi bruker Nautral for det er det mildeste jeg har funnet.
    • Hei! Vi har en hund som begynner å bli en gammel mann og jeg er derfor på leting etter det som skal bli familiens neste familiemedlem etter han blir borte. I den forbindelse trenger jeg deres kloke hoder. Vi er en familie på tre, med et barn på 8 år. På grunn av allergi har vi vurdert det slik at Bichon Havanais og dvergpuddel fremstår som de mest aktuelle rasene.   Vi har en Havanais nå og han er litt spennende eksemplar. Fra han var valp har han vært ganske sær. Han er blant annet veldig lite kosete, ekstremt lite tilpasningsdyktig og har alltid hatt vanskeligheter med å slå seg til ro, så jeg kjenner vel han egentlig ikke igjen når jeg leser typiske rasebeskrivelser (nå fikk jeg dårlig samvittighet, så må legge til at han selvfølgelig er verdens beste hund!). Sønnen min har noen utfordringer blant annet på skolen og han trenger derfor å komme hjem til en bestevenn. Det var i søken på dette jeg kom over puddel, som jeg ser ofte blir brukt som terapihunder. Men når jeg leser rasebeskrivelser virker det som om Havanaise i all hovedsak er fantastiske med barn, mens det for puddler fremstår mer som om de kan være gode med barn. Så jeg lurer på om dere har noen erfaringer med disse rasene, gjerne begge? Vi kommer til å dele ansvaret med min mor som bor i samme hus, så den kommer ikke til å være noe særlig alene. Pelsstell er heller ikke noe problem. Krysser fingrene for at noen kan hjelpe oss i valget:)
    • Da er operasjon utført og alt gikk fint, vi er snart igjennom første døgnet og ho har gjort sitt benødne også slapper mye av i senga si. Ho har ikke spist enda men det kommer med tiden tenker jeg etter narkose og sånt så er jo det veldig normalt så. Godbiter har ho spist men ikke veldig mat interessert enda. Men alt i alt virker det veldig bra med ho ettersom forholdene. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...