Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Tja,har sett på Roomba og Samsung sine i butikk,og syns de begge så ganske jalla ut med noen skikkelig puslete børster. Denne finner jeg bare hos netonnet. Ser vel bare jalla ut fordi akkurat den modellen er grå og lilla?

Skrevet

Må bare si at om du skaffer deg en slik, så er det obligatorisk å ha en katt oppå. :sleep:

De ødela den forrige katten sin så de får nok ikke noen ny nei :hmm:

Skrevet

Tja,har sett på Roomba og Samsung sine i butikk,og syns de begge så ganske jalla ut med noen skikkelig puslete børster. Denne finner jeg bare hos netonnet. Ser vel bare jalla ut fordi akkurat den modellen er grå og lilla?

Den er ikke mye jalla altså! vunnet mange tester den der :)

Jeg har Neato signature XV pro! Det er modellen etter den du ser på, den er helt ny, kom ut for 1 mnd siden tror jeg.

Vi har hatt vår i ca 1 uke og er super fornøyd, den suger alle tepper rene for hår, den renser MYE bedre enn en vanlig støvsuger.

Lange hår går helt fint :)

Anbefales!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...