Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Sødag og greier :D

I dag sov vi helt til klokka 10:30-ish og våknet av at denne lille saken ville sove i mellom oss:

20130901_103017_zps27d65cb4.jpg

11:30 gjør jeg meg klar til å gå tur. Dyra er så klare at de nærmest hopper ut av verandran:

20130901_105235_zps2b8b9394.jpg

12:30, møtte helt tilfeldigvis søsteren min på Frognerseteren hvor de skulle spise lunsj. Så da fikk jeg være med på bildet:

20130901_132240_zps60e4c43d.jpg

13:30-ish er vi endelig på tur:

20130901_144652_zps00f4eea1.jpg

Sånn rundt klokka 14 lekte vi ved et vann og gutta fikk løpe litt tulling rundt i skogen (men da var jeg for fokusert til å ta bilde):

20130901_145445_zps6e9fe749.jpg

Kanskje i 15 tiden var vi på Ullevollseter hvor vi tok en liten pause:

20130901_153945_zps8072b779.jpg

Rundt 16?? Var vi på vei ned mot Sognsvann:

20130901_160521_zpsc06af331.jpg

Vi var nesten fremme sånn i 17-tiden:

20130901_170304_zps408ee2c3.jpg

18:30 hadde vi kommet oss helt til Majorstua og ventet på Linje 1 hjem til Slemdal:

20130901_174941_zps6d4a81de.jpg

19:30-ish oppdaga jeg hvor ekstremt sulten jeg var, men siden typen ikke var hjemme enda måtte jeg vente med å spise middag, så da ble det cottage cheese med syltetøy.. namnam:

20130901_190420_zpsacb654a6.jpg

20:30 får jeg Vegard til å ta et bilde av meg og Kuma som begge er gode og slitne. Resten av kvelden går med på å se gamle episoder av The Office <3

20130901_201939_zpsa2a21a4e.jpg

  • Like 8
Skrevet

Å! De hundene har jeg jo truffet i Tromsø :)

Heeey, så artig :D Vi er der jul og sommer på ferie.

Til alle sammen: Tusen takk for fine kommentarer

Skrevet

Heeey, så artig :D Vi er der jul og sommer på ferie.

Til alle sammen: Tusen takk for fine kommentarer

Tror jeg har truffet dem med moren din(?), shibaen flere ganger og akitaen en gang sammen med shibaen. Hunden min er usedvanlig glad i shibaer, og din er visst en av favorittene :lol:

Skrevet

Vent litt... er det hunden din som heter Mona? I så fall har modern nevnt dere et par ganger (det har hun sikkert om dere er noen andre også, men da har jeg ikke kobla rett) :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...