Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

1157456_10151824086511093_617311747_n.jp

1185532_10151824087536093_672970127_n.jp

1000927_10151835748266093_566185734_n.jp

Heisann!

Ville bare vise fram min lille valp som er blanding mellom boxer og siberian husky. Verdens mest vidunderlige valp, livsglad og meget lettlært! :) På bildene er hun 2-2,5mnd gammel! :wub:

Noen andre her inne som har denne blandingen, morro å høre på hvordan deres blanding er og hvordan den så ut som valp og voksen. Gleder meg til hu her vokser opp og blir :)

Skrevet

Hei og velkommen hit! Det var en finurlig valp - et husky-øye og et boxer-øye! Men utrolig herlig, da, vil tro det er en livlig krabat. :)

Skrevet

Hei og velkommen hit! Det var en finurlig valp - et husky-øye og et boxer-øye! Men utrolig herlig, da, vil tro det er en livlig krabat. :)

Takkakk! :) Hun er egentlig en ganske rolig valp :shocked: trodde kanskje hun skulle bli veldig livlig da hun har to livlige raser i seg. men hittil har det bare vært en fryd og hun sover stort sett hele tiden :)

Skrevet

Velkommen hit! :)

For en skjønn valp! Håper du oppdaterer oss med bilder, blir interessant å se hvordan hun vokser opp :)

Hei, og takktakk :) Jaa, jeg skal oppdatere jeg vetdu, gleder meg selv til å se hvordan hun blir som voksen så :D

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...