Gå til innhold
Hundesonen.no

Bøker til salgs


Recommended Posts

20 kr per pocket + porto,evnt hentes i Oslo. Pakkepris kan sikkert diskuteres :)

Marian Keyes:
En sak har minst tre sider
Vannmelonen
De desperates Cafe
Engler i LA
Rachels ferie
For god til å være sann

The mystery of mercy close(engelsk)

The Charming man (engelsk)
The brightest star in the sky (engelsk)
Under the duvet (engelsk)
Further under the duvet (engelsk)

Carole Matthews:
Storm i en tekopp og Skjulte talenter (dobbel pocket)

Sophie Kinsella
Remember me? (engelsk)
En shopaholikers hemmelige drømmeverden
En shopaholikers uimotståelige nye verden

Cecelia Ahern (hun skrev bl.annet ps i love you)
Takk for alle minnene
The Book of the tomorrow (engelsk)
The Gift (engelsk)


Allison Pearson
Jeg fatter ikke hvordan hun får det til

Victoria Hislop
Øya

Claudia Carroll
I personally blame my fairy godmother

Georgia Byng
Molly Moons eventyrlige tidsreise

Maeve Binchy
Minding Frankie (engelsk)

Jill Mansell
Herfa til månen

Alle er pent brukt og flere av de er ikke lest (har ikke konsentrasjon til det lengre).

Fant i tillegg:

10kr per pocket (er litt mer brukt)

Jill Mansell:

Millies flørt

En mann med et rykte

Emily Griffin:

En hjertesak

Til odel og eie

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Veldig glad i både Keyes, Kinsella og Mansell, men de koster omtrent det samme på Kindle og greiere å få med seg rundt på den. :)

Kan anbefales til analog-lesere. ;)

Håpe sonen har noen flere analog lesere :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvis du vil selge følgende bøker for 100kr tilsammen så vil jeg vil gjerne kjøpe de :

The Charming man (engelsk)

The brightest star in the sky (engelsk)

Under the duvet (engelsk)

Further under the duvet (engelsk)

Remember me?

The Book of the tomorrow (engelsk)

The Gift (engelsk)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvis du vil selge følgende bøker for 100kr tilsammen så vil jeg vil gjerne kjøpe de :

The Charming man (engelsk)

The brightest star in the sky (engelsk)

Under the duvet (engelsk)

Further under the duvet (engelsk)

Remember me?

The Book of the tomorrow (engelsk)

The Gift (engelsk)

Er greit det, sender deg pm :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det som er igjen er:

Marian Keyes:
En sak har minst tre sider
Vannmelonen
De desperates Cafe
Engler i LA
Rachels ferie
For god til å være sann

The mystery of mercy close(engelsk)

Allison Pearson
Jeg fatter ikke hvordan hun får det til

Sophie Kinsella
En shopaholikers hemmelige drømmeverden
En shopaholikers uimotståelige nye verden

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Og så en helt ok dag. Var forberedt på det verste, gitt erfaringer fra stedet vi var på. Fikk fineste adferden tilbudt uten krav. Innfridde samtlige forespørsler. .. lenge. Så skjedde tydligvis noe med ham jeg ikke aner årsaken til, og han begynte stresse og sluttet oppføre seg pent, uten å bli veldig vanskelig heller. La seg pent ned på matten sin for å slappe av i 30 minutter på bussholdeplassen, og begynte ikke flippe før de siste 10, da han ble ufyselig vokal mot to huskyer på andre siden av gaten, nyankomne ventende til holdeplassen og livet og universet og alt. 30 min venting akkurat der, rett oppi en travelt trafikkert vei med mye støy fra tungtransport ble å tøye strikken for mye, altså. Han holdt ut fint i 20 min før han fikk eksistensiell angst av å vente så mye lenger enn han er vant med fra før.  Ikke på sitt mest avslappede, men muttern har gått på skole og lært om former og vinkler og komposisjon og sånn derre der, så vi velger heller det bildet som føles mer behagelig å se på, enn det klønete og keitete som viser hvor flink gutt han kan være, men som ikke lar seg beskjære pent:
    • Ups and DOWNS. Helvetes ***** spoiled brætt drittunge av en byksefaen prepubertal ***** dritt har kommet dit at omgivelsene er mer interessante enn både leker og mat, og han krangler tilbake mot disiplinering. Synes ingenting om å bli avkrevd å holde kontakten og gå ved min side, og enda mindre om å bli straffet med time outs fordi han ikke hører etter. Aggressivt vokal i sure protester mot tyrannen som begrenser hans frie utfoldelse.  Han skal få for at han etter femogtredve *SITT* til slutt setter seg lydig ned og er oppmerksom i noen sekunder uten at det er nødvendig å ty til mer maktbruk, men **** for en håndfull av en forbanna dritt han kan være. Vimser og BYKSER og er MANISK på å gå FORAN meg.  Det hjelper IKKE å mosjonere ham mer. For å få ham sliten må en nemlig gå langt over hva som er anbefalt mtp kroppens utvikling, og det blir også en ond sirkel, hvor han bare krever mer og mer for å føle seg vel.  I dag er første gangen lek ikke har vært mer interessant enn omgivelsene. Godis ville han ha, men han ville ikke oppføre seg pent for å få det, så det ble også en konflikt. Forbanna mareritt av en forbanna kontak-nekt byksebikkje. Vi måtte rekke this and that, så han slapp i for stor grad unna med alt også. Fikk fremdrift på tross av den fullstendig uakseptable adferden.  Mamsen kan trenge valium for å komme seg emosjonelt uberørt gjennom dette, tror jeg. Synd fastlegen antakelig er uenig i at trening av hund er en legit reason for å skrive ut en resept -_- Vel, i morgen har vi ikke noe vi trenger å rekke, så den ***** drittbikkja skal få samme turen som i dag, uten en centimeter fremdrift på FEIL adferd. Han skal få holde KONTAKT og han skal få holde seg på siden av meg, og om den jævelungen BYKSER en gang til etter advarsel, så binder jeg ham i en stolpe og ***** går fra ham - for alltid! ..eller til den lille dritten ***** samler seg og slapper for i ******* av.  Jeg er så lei. Jeg gleder meg så intenst til han er voksen og har mer impulskontroll.  *Aaarrgh* Her legges frem klær og utstyr for en lang dag i drittvær, med kakao og boller og powerbank til mobilen. Den lille rotta skal få lære at å bykse og vimse og ikke høre etter meg når jeg ikke har noe jeg trenger komme tidsnok til - det får dørgende kjedelige konsekvenser for ham.   
    • https://atferdskonsulenter.no/ har stort sett gode folk, selv om jeg ikke kan gå god for alle. Anna Bjurgård Compton, Hilde Arneberg, Kjersti Bjøntegaard, Gry Eskeland, Nina Haaland og Lise Fredriksen kjenner jeg til og kan anbefale. Arne Aarrestad og Siri Linnerud har jeg lest nok av og såvidt møtt til at jeg vil gå god for dem.  
    • Hvilken landsdel? 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...